Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Do zamknięcia] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Do zamknięcia] (/Temat-Do-zamkniecia-99022)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


[Do zamknięcia] - szykiryki - 04-10-2014 08:02

1.Nazwa przedmiotu : Autorski poradnik dotyczący zarabiania na sub/premium sms, program pliki/download
2.Opis przedmiotu :niżej Smile
3.Zdjęcia :
[Obrazek: OGmADNd.png]
[Obrazek: 7wSqkzz.png]
[Obrazek: 9NiyLfR.png]
4.Kontakt : pw
5.Cena : 80 zł mBank, 75 zł bluecash, 80 zł paypal
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy, paypal


Wszystko o tej metodzie zostało powiedziane już w tym temacie. W topicu znajduje się również recenzja Daniela.

http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-uczciwe-zarabianie-na-sub-premium-sms-97468

Wiele osób prosiło mnie w PW jednak o wznowienie sprzedaży, więc proszę.

Do metody dołączona jest DARMOWA aktualizacja (i to aktualizacji dotyczą screeny- nie, nie zarabiamy tylko na Niemcach Big Grin), która została już przesłana do wszystkich kupujących. Aktualizacja dotyczy stricte zarabiania na zagranicznych „ofiarach”.

Exclamation
Ważna informacja: do trzech osób nie wysłałam aktualizacji, ponieważ w tytule przelewu nie wpisali swojego nicka z forum, ciężko więc było mi ich zidentyfikować.

Jeśli więc ktoś nie dostał aktualizacji proszę na prędkości wysyłać do mnie wiadomość- wszystko prześlę (po wcześniejszej rewizji osobistej oczywiście…)


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - GordonFF - 04-10-2014 08:08

Ile zbierałaś na te 90 euro?


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 04-10-2014 08:15

Pół godziny i nie jest to "zbieranie", a zarabianie...


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - Roro - 04-10-2014 09:09

Witam jestem zainteresowany. Bardzo proszę o PW z informacją dotyczącą płatności i danymi do zrobienia przelewu. Pasuje przelew z iPKO ? Smile


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - BigSmoke - 04-10-2014 09:17

Kupie poradnik przez paypala proszę PW.


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - adek112233 - 04-10-2014 09:23

Powiem tak. Metoda była mi znana i nawet domyślałem się, że to ona przed kupnem Big Grin Sęk w tym, że nie wiedziałem, gdzie mogę jej uzyc a dzieki temu poradnikowi bede mogl ruszyc z robota. Jak najbardziej polecam! ;D


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 04-10-2014 09:27

@adek112233, dziekuje za opinie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na pw, nie pisanie w temacie, bo zaraz zrobi się tutaj niepotrzebny bałagan. Dziekuję!


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - surfer0700 - 04-10-2014 09:27

ewhoring ?


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - szykiryki - 04-10-2014 09:33

@Surfer, z tego co pamietam wysyłałam Ci poradnik do recenzji, więc doskonale wiesz co się w nim znajduje Smile. Pozdrawiam

Jest to sposób 18+, wiec łatwo się domyślić, że nie chodzi o zabijanie zwierzaków, tylko o kwestie związane z seksem/erotyką...


RE: Sprzedam: uczciwe zarabianie na sub/premium sms - surfer0700 - 04-10-2014 09:35

To muszę przekopać PW Smile