Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tatuaż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Tatuaż (/Temat-Tatuaz-9902)

Strony: 1 2


Tatuaż - Sony_st - 07-07-2010 13:48

Myślałem o tatuażu aby zrobić sobie w te wakacje.
Mam 17 lat i słyszałem że mogą być rozstępy gdyż cały czas rosnę, aktualnie mam 185-190cm wzrostu. Tatuaż chciałbym zrobić sobie taki jak na zdjęciu i w tym samym miejscu.
co o tym sądzicie?
może macie jakieś inne wzory lub propozycje miejsc w których można zrobić myślałem o nodze i ramieniu


[Obrazek: 74b0f25d66.jpg]


RE: Tatuaż - zibi2400 - 07-07-2010 13:56

Nie widać obrazka


RE: Tatuaż - Sony_st - 07-07-2010 14:14

już, teraz działa Wink


RE: Tatuaż - Royside - 07-07-2010 14:52

Rozstępy robią się ludziom z nadwagą , na wskutek tego że jeszcze rosną.

Tatuaż fajny , też myślałem o tym ... ale co będzie za 10 lat? boje się że będe żałował tego.


RE: Tatuaż - omisiu - 07-07-2010 15:35

Rośniesz i ten tatuaż może się rozciągnąć i jego proporcje będą zniekształcone.
Zdjęcie nie widać. Ja na twoim miejscu bym nie robił bo znam ludzi, którzy mają tatuaże już dość długo i teraz to nie wygląda za ciekawie są one wyblakłe wybrakowane i zniekształcone.


RE: Tatuaż - Czarny767 - 07-07-2010 15:51

Wiesz co? Ja na twoim miejscu bym jeszcze trochę poczekał.
UP#
Dziwne ... robią się wyblakłe,zniekształcone? Co za bzdura,u mnie w rodzinie ma parę osób tatuaż i nie robi się ani wyblakły,ani zniekształcony.Na pewno straci troszkę koloru przecież to jest logiczne,ale nie,że wyblaknie...

Co do tematu ,tak jak wyżej napisałem poczekaj jeszcze trochę,bo może jeszcze trochę urośniesz.



RE: Tatuaż - GoreYoite - 07-07-2010 16:37

ja bym tatuazu nie robil ;f na cale zycie to zostaje. jakos sobie bym nie umial wyobrazic starego dziada z drewniana laska i tatuazem smoka na plecach xd


RE: Tatuaż - Lubelak - 07-07-2010 16:59

rozstępów nie ma
kolega miał 16lat jak robił


RE: Tatuaż - Kicha - 07-07-2010 17:23

Ja na twoim miejscu bym nie robil Smile
Uwazam tak jak inni koledzy na nie.
Ale to twoja decyzja Smile
A byla kobieta taka w world guiness (nie wiem jak sie pisze) cala w tatuażach i na starość jest to obrzydliwe


RE: Tatuaż - Razer - 07-07-2010 17:49

Też o tym myślałem, i stwierdziłem, że poczekam kilka lat, może wtedy spojrzę na to przez pewien "pryzmat" i podejmę właściwą decyzję, której nie będę żałował. Tobie radzę to samo.

Co do tatoo to bardzo fajny ten smoczek Tongue