Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprawna viralka facebook. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprawna viralka facebook. (/Temat-Sprawna-viralka-facebook-99016)



Sprawna viralka facebook. - Nescafe - 04-10-2014 00:15

1.Nazwa przedmiotu : Skrypt Viralny Facebook.
2.Opis przedmiotu : Jestem zainteresowany kupnem w pełni sprawnego skryptu viralnego (facebook). Ma on za zadanie lajkowanie wybranej strony (jeden klik w krzyżyk), udostępnienie treści na tablicy "ofiary" (drugi klik w krzyżyk), tworzenie listy użytkowników, z której potem będę mógł publikować posty w imieniu użytkowników aplikacji.
3.Zdjęcia : ...
4.Kontakt : Prywatna Wiadomość
5.Cena : Do ustalenia.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal, przelew bankowy.


Odp: Sprawna viralka facebook. - Tochkan - 04-10-2014 00:27

Po wprowadzeniu "zabezpieczen" na aplikacje facebook, o tym drugim viralu mozesz zapomniec. :-)

by Tapatalk 2


RE: Sprawna viralka facebook. - polakpotrafi - 04-10-2014 09:55

pisac pw


RE: Sprawna viralka facebook. - kornel388 - 04-10-2014 20:33

Dokładnie to pierwsze da rade, sam posiadam taka co udostępnia, a z tym lajkowaniem to pobawie się może uda mi się podłączyć to.


RE: Sprawna viralka facebook. - Nescafe - 05-10-2014 09:17

@kornel399

Jak byś dał radę to ogarnąć to by było dobrze, napisałem na pw.


RE: Sprawna viralka facebook. - Jagawpr - 25-11-2014 15:35

Wytłumaczy ktoś jak to podpiąć na PW. Smile


Sprawna viralka facebook. - surfer0700 - 27-12-2014 18:28

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.