Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) (/Temat-Nisza-Programy-Afilacyjne-stawka-3zl-Jest-Recenzja-4-str-99007)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - Loretin21 - 03-10-2014 20:59

1.Nazwa przedmiotu :Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł
2.Opis przedmiotu : Zarabianie na programach afilacyjnych
3.Zdjęcia : http://i.imgur.com/5qmqfwK.jpg
4.Kontakt : priv
5.Cena : 200zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : bank/pp

Mam do odstąpienia miejsca w mojej unikalnej na którą sam wpadłem przy pracy na niszy nie widziałem żadnej konkurencji na rynku .

Jest to bardziej uczciwe zarabianie na programach afilacyjnych niż subsms i o leada znacznie łatwiej a zarobek czasem nawet przewyższa ściągniecie 6 zl z konta "ofiary" Smile

Przetestowałem metodę przez polowe września tak aby nie sprzedawać tu bubla no i metoda działa bardzo ładnie przy dość nie wielkim zaangażowaniu czasu 1-2h dziennie przy natłoku szkoły udało sie nastukac ponad 700zł Smile

Jestem gotów zrobic miejsce dla 2-3 osob . Tak jak już pisałem konkurencji w ogóle nie ma ! Smile

W tym miesiacu musze sie bardziej skoncentrowac na szkole a chce doinwestować w sprzęt dlatego jestem otwarty na propozycje .

Myslę ze miesiecznie mozna spokojnie wyciagnac ponad 1400zl miesiecznie Smile

Pozdrawiam


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Damkofr - 03-10-2014 21:19

No to czekamy na recenzje Smile


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - surfer0700 - 04-10-2014 09:29

Kiedy można się spodziewać recenzji?


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - piocar - 06-10-2014 16:47

No ciekawi mnie gdzie promujesz te oferty. Swoją drogą wydaje mi się, że gameflow wymaga posiadania strony internetowej, czyż nie?


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - siuvax - 06-10-2014 17:39

zawsze mnie to ciekawi ze jestescie gotowi sprzedać cos co daje Wam 700zł miesiecznie za mniej niż polowe tej kwoty.

Dwa tygodnie pracy po 1-2h kontra oddanie swojego super hiper pomysłu na który nie ma konkurencji

moim zdaniem albo cos z tym pomyslem jest "nie tak" albo po prostu w niego nie wierzycie, szybko może sie wypalić więc poki mozna trzeba z niego wyciagnac ile sie da


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Loretin21 - 07-10-2014 14:56

Bo jeśli wypłaty mam raz w miesiącu i to pod koniec a potrzebuje pilnie hajsu to i tak 2-3 konkurentow nie zrobi mi róznicy Smile A dobry pieniadz się przyda pozdro .


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - szykiryki - 07-10-2014 15:29

@[Loretin21], kiedy recka, bo jestem zainteresowana niszą? Smile


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Loretin21 - 07-10-2014 15:47

Troszkę potrwa bo akceptacja trochę trwa a chyba bede musiał wysłać do innego moda gdyż ten który otrzymał kopię poradnika w środę wyjezdza i nie wiadomo czy cokolwiek ustuka Sad


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Kojot21 - 09-10-2014 16:43

Zakupiłem poradnik i naprawdę było warto nie słyszałem nigdy o takiej metodzie zarobku konkurencji brak naprawdę duże pole do popisu ! Smile

Ja obecnie zaczynam swoja przygodę z zarobkiem i jestem lekko nie doświadczony natomiast poradnik kupiłem w niedziele zalozylem konto w serwisie dostalem akcpetacje i ruszylem na zarobek narazie przepracowałem okolo 2h . 1 raz wczoraj poznym wieczorem no i dziś po szkole .

O to moje zarobki :

http://zapodaj.net/91996755a36f0.png.html

Moje zarobki beda sie zwiększać bo trzeba pewne rzeczy porozwijac żeby wiecej hajsiku wpadało myślę ze o niedzieli poradnik sie spokojnie zwróci a w nastepnym tygodniu lecę już na czysto !

Pozdrawiam !


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - szczygielek - 09-10-2014 16:48

jest to zarobek na jakiej stronie?