Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Mentora, Powrót do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam Mentora, Powrót do zarabiania (/Temat-Szukam-Mentora-Powrot-do-zarabiania-99003)



Szukam Mentora, Powrót do zarabiania - Noozer - 03-10-2014 20:04

Witam, już zarabiałem trochę w internecie i jakieś doświadczenie tam mam Wink
Kwoty od 400 do 2 tysięcy miesięcznie. Wszystko było jeszcze za czasów kiedy spamowanie subami na fb wystarczało. Chciałbym powrócić do zarobków jednakże potrzebuje niewielkiej pomocy. Także tak jak nazwie tematu szukam mentora, który chciałby się mną zaopiekować Wink Jestem gotowy się podjąć każdej formy zarobku.
Jestem gotowy zaoferować 2-3 godziny dziennie swojego czasu Wink
Mam nadzieję, że temat w tym dziale nie jest niezgodny z regulaminem i nie będzie nikomu przeszkadzał Wink Liczę na odzwem i pozdrawiam.


RE: Szukam Mentora, Powrót do zarabiania - Admin - 04-10-2014 08:13

Niestety jest niezgodny bo nie ma nic wspólnego z dyskusją o zarabianiu, szukaj mentorów tam gdzie się oferują i tam gdzie chcesz zarabiać.


Szukam Mentora, Powrót do zarabiania - Admin - 04-10-2014 08:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.