Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobra firma pozycjonerska? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dobra firma pozycjonerska? (/Temat-Dobra-firma-pozycjonerska-98972)

Strony: 1 2


Dobra firma pozycjonerska? - Fretax - 03-10-2014 14:07

Poleca ktoś kogoś kto pozycjonuje strony/ jakąś strone typu seopilot?


RE: Dobra firma pozycjonerska? - Madroxx - 03-10-2014 14:12

Myślę, że SeoPilot jest najlepszym wyjściem.


RE: Dobra firma pozycjonerska? - Fretax - 03-10-2014 14:22

Tylko kurde odpaliłem 2 projekty i w kilka dni 50 zl poszło dla nich..


RE: Dobra firma pozycjonerska? - Madroxx - 03-10-2014 14:33

To coś źle zrobiłeś.


Jak dodajesz stronę pierwszy raz do systemu to ustawiasz tylko słowo kluczowe i tekst linków reszta dzieję się automatycznie nic więcej nie ruszasz. Przez 30 dni masz 16zł a potem 42zł. Po kilku/kilkunastu dniach strona powinna być w TOP100.

Usuwając stronę i dodając ją ponownie już nie ma 16zł tylko chyba od razu 42zł tak samo jak będziesz zmieniał ustawienia.


RE: Dobra firma pozycjonerska? - Admin - 03-10-2014 14:47

Dodanie swiezej domeny lub nieumiejetne poslugiwanie sie narzedziami seopilota predzej doprowadzi do jej zfiltrowania niz osiagniecia top10. Nie ma jednej definicji dla kazdej strony internetowej. Jesli szukasz samego pozycjonera to szukaj pozycjonowania platego od efektu, coraz wiecej pozycjonerow podpisuje takie umowy, co prawda sa one na dluzszy okres czasu 6-12miesiecy, ale masz przynajmniej pewnosc ze zaplacisz za to czego oczekujesz lub w razie braku efektow po prostu nie zaplacisz.


RE: Dobra firma pozycjonerska? - mikiniki - 03-10-2014 14:49

Seopilot nadaje się tylko jak chcesz na szybko wbić frazy Smile Jak byś pozyskiwał takie linki kilka miesięcy to zapomnij o dobrym miejscu w rankingu.
Żeby mieć dobrze zrobione, to trzeba niestety dobrze zapłacić. ja właśnie podpisałem umowę z firmą " Zgreda " na pozycjonowanie mojego forum : forumdlamam.pl - 12k rocznie + 2k audyt ( oczywiście netto )


RE: Dobra firma pozycjonerska? - Fretax - 03-10-2014 15:04

Zależy dużo od tych tekstow? Bo jak oni to robia automatycznie to strasznie złe te teksty.


RE: Dobra firma pozycjonerska? - mikiniki - 04-10-2014 04:52

(03-10-2014 15:04)Fretax napisał(a):  Zależy dużo od tych tekstow? Bo jak oni to robia automatycznie to strasznie złe te teksty.

Teksty jakie " robi " seopilot często nie są związane z tematyką Twojej strony. Przykładowo widziałem kiedyś " Materiały budowlane ubranka dla dla dzieci Warszawa " Gdzie " ubranka dla dzieci " był link Smile


RE: Dobra firma pozycjonerska? - Mauorycy - 04-10-2014 12:56

(03-10-2014 14:49)mikiniki napisał(a):  Seopilot nadaje się tylko jak chcesz na szybko wbić frazy Smile Jak byś pozyskiwał takie linki kilka miesięcy to zapomnij o dobrym miejscu w rankingu.
Żeby mieć dobrze zrobione, to trzeba niestety dobrze zapłacić. ja właśnie podpisałem umowę z firmą " Zgreda " na pozycjonowanie mojego forum : forumdlamam.pl - 12k rocznie + 2k audyt ( oczywiście netto )

Za ile fraz ?Smile Zgred sobie trochę więcej liczy z tego co wiem Smile
Ja osobiście mogę polecić agencję "Dostrzegani". Z tego co wiem, to nawet sama Eforsa, korzystała z ich usług Smile

Próbował ktoś pozycjonować jakaś stronę, na frazy, które są ręcznie moderowane ? Smile


RE: Dobra firma pozycjonerska? - mikiniki - 04-10-2014 13:04

(04-10-2014 12:56)Mauorycy napisał(a):  
(03-10-2014 14:49)mikiniki napisał(a):  Seopilot nadaje się tylko jak chcesz na szybko wbić frazy Smile Jak byś pozyskiwał takie linki kilka miesięcy to zapomnij o dobrym miejscu w rankingu.
Żeby mieć dobrze zrobione, to trzeba niestety dobrze zapłacić. ja właśnie podpisałem umowę z firmą " Zgreda " na pozycjonowanie mojego forum : forumdlamam.pl - 12k rocznie + 2k audyt ( oczywiście netto )

Za ile fraz ?Smile Zgred sobie trochę więcej liczy z tego co wiem Smile
Ja osobiście mogę polecić agencję "Dostrzegani". Z tego co wiem, to nawet sama Eforsa, korzystała z ich usług Smile

Próbował ktoś pozycjonować jakaś stronę, na frazy, które są ręcznie moderowane ? Smile

Około 30-50.