Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts plugin usprawniający klikanie reklam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: PaidVerts plugin usprawniający klikanie reklam (/Temat-PaidVerts-plugin-usprawniajacy-klikanie-reklam-98962)

Strony: 1 2


RE: PaidVerts plugin usprawniający klikanie reklam - bolo9797 - 06-10-2014 07:03

Temat do kosza ... Zły dział,brak postów itd.


RE: PaidVerts plugin usprawniający klikanie reklam - Aali - 17-10-2014 20:19

Nic nie do kosza, po prostu zapomniałem o tym Big Grin nikt nie kupił, dlatego postanowiłem i udostępniłem jakiś czas temu na konkurencyjnym forum wersję zaktualizowaną darmową.
Pepe jak chcesz masz moje pozwolenie na edycje pluginu, jeśli uznasz, że jest bardziej opłacalny niż Twój Smile
Wtedy po prostu przygarnij kod do siebie i zamknijcie mój temat.

Download: https://www.sendspace.com/file/lxeyou
(skanu raczej nie potrzeba, w środku dwa pliki tekstowe z rozszerzeniami .json i .js)

Instrukcja instalacji:
Znane błędy:
- plugin nie zadziała, jeśli będziecie zmieniać stronę bądź sortowanie reklam. także trzeba klikać po kolei. szczerze mówiąc nie chce mi się tego poprawiać, bo to wymaga chwilki. a sam z PV praktycznie nie korzystam już i mi to nie potrzebne. tak jak mówiłem, z lenistwa powstał programik


RE: PaidVerts plugin usprawniający klikanie reklam - pepe67 - 18-10-2014 13:25

Spoko, miałem pisać, żebyś wrzucił do pierwszego postu i wszystko będzie OK. Ale popatrzyłem i już jest. Nic nie trzeba wrzucać w kosz przecież Smile Ważne że działa i każdy ma wybór. A może jak będzie mi się chciało to spróbuje zmienić te błędy


RE: PaidVerts plugin usprawniający klikanie reklam - luutek321 - 04-02-2015 16:48

Świetne, dzięki. Ale oni mi bana nie dadzą mam nadzieję? 4


RE: PaidVerts plugin usprawniający klikanie reklam - Pussika22 - 09-02-2015 17:24

Działa, ale czy warto xd... szkoda się narażać chyba dla bana, co?


RE: PaidVerts plugin usprawniający klikanie reklam - mcbabcia - 12-02-2015 22:49

Więc jak jest z tym pluginem, działa czy nie ? i czy PV jest w stanie wykryc ten plugin ?


RE: PaidVerts plugin usprawniający klikanie reklam - maks1824 - 06-09-2015 14:09

Reupload!


RE: PaidVerts plugin usprawniający klikanie reklam - Sahya - 06-09-2015 16:15

Moim zdaniem Multicliker 2 lepszy Big Grin