Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami (/Temat-SPRZEDAM-Pare-nisz-niezwiazanych-z-hackami-98940)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 12-10-2014 09:00

daniel42na, dostałeś tą słabszą niszę więc i z niej zarobki są mniejsze jasna sprawa. Druga nisza ma więcej trafficu o czym pisał np. wyżej Klin. Ważne że kupującym się podoba i niektórzy nie działają nawet na youtube tylko inne metody.

Dzięki za recenzję Smile


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - Papa Smerf - 13-10-2014 15:27

Czy nadal posiadasz poradnik? Czy działając Twoim poradnikiem działam legalnie?


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 13-10-2014 16:02

To nie jest poradnik tylko dwie nisze. Poradnik mam dopiero w planach odnośnie subów sms Smile


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - Klin - 13-10-2014 16:14

Po 5 dniach od zakupu


[Obrazek: stats.png]


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 13-10-2014 17:12

O Panie no to mnie nawet pobiłeś, chociaż robiłem to na lenia Smile Jak widać potencjał nisz jest ogromny, daniel jednak widzisz tutor nie zawsze dobrze ocenia towar bez jego testów Smile

Gratki Klin! Smile


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - SureQ - 13-10-2014 19:33

Kiedy ten poradniczek będzie ? zwiazany z subami >?


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 13-10-2014 19:55

@[SureQ] jutro max środa będzie wydany. Na luzie Smile


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - daniel42na - 13-10-2014 20:24

(13-10-2014 17:12)rozekrr napisał(a):  daniel jednak widzisz tutor nie zawsze dobrze ocenia towar bez jego testów Smile

Gratki Klin! Smile
Przecież sam wyżej napisałeś że do recenzji dostałem inną nisze więc nie wiem o czym mówisz.


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 13-10-2014 21:28

Że z tej co dostałeś także są podobne zarobki Smile Już bez rozmywania tematu please Wink


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - Papa Smerf - 15-10-2014 15:24

Kupiłem ostatnią sztukę. Dobry kontakt ze sprzedającym. Dodam, że nie mam wiedzy na temat PPA. Dlatego też napiszę za jakiś czas jak sprawdzają się nisze u nowicjusza.