Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami (/Temat-SPRZEDAM-Pare-nisz-niezwiazanych-z-hackami-98940)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 07-10-2014 11:30

UWAGA! Posiadacza konta bankowego *** proszę o napisanie na PW, gdyż nie wiem komu mam wysłać nisze. Zamiast w tytule przelewu wpisać swój login z forum to wpisałeś mój Smile Czekam...

// załatwione Smile


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - SureQ - 07-10-2014 17:56

Polecam !

Nisze są bardzo dobre. Wystarczył drobny spam i leady wpadaja Smile.


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 07-10-2014 18:05

Ostatnia sztuka, ewentualnie 2 zostały w zależności czy jedna osoba się odezwie. Kto jeszcze chętny pisać na PW. Po zakończeniu tego tematu planuję sprzedaż PORADNIKA na temat zarabiania na sub sms Smile


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 08-10-2014 09:45

OSTATNIA SZTUKA KTO PIERWSZY TEN LEPSZY Smile


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - kefiro - 08-10-2014 15:11

Nie ma co się zastanawiać na kupnem Smile nisza bardzo dobra, jak ktoś się zna na rzeczy to można z tego ładne $ wyciągnąć. polecam!


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - Klin - 08-10-2014 16:45

Dostałem dzisiaj nisze

Muszę powiedzieć że rozekrr "bubli" nie sprzedaje. Nisze mają strasznie niską konkurencję a pole do popisu jest spore.

Po przyjrzeniu się im dokładniej (słowom kluczowym) z łatwością każdy stwierdzi że metod promocji jest minimum kilka. Nie opieramy się tylko na google czy youtube. To wszystko sprawia że zacząć zarabiać może każdy, nawet osoba nie znająca się na SEO.

Cena jak najbardziej odpowiednia (być może nawet za niska). Wypowiem się jak już pierwsze leady zaczną wpadać.

Z czystym sumieniem POLECAM !

EDIT

Dodam że jak się przemyśli sprawę może to być nawet WhiteHat Smile


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 09-10-2014 17:51

Jedna osoba z rezerwacji się odwołała także zostaje OSTATNIA sztuka osoba chętna pisać na PW i temat zamykamy Smile


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - Damkofr - 10-10-2014 11:29

Ktoś kto kupił może pochwali się z zarobków. Ja dopiero dziś zaczynam działać na niszach.


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 11-10-2014 10:06

To nie suby Tongue Zanim się lekko podpromuje to kilka dni chyba że ktoś ma magiczny spam Big Grin


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - daniel42na - 11-10-2014 17:29

Wiem że późno itp, ale wczesniej niestety nie miałem totalnie czasu.
Do recenzji dostałem jedną z tych nisz, nie są to hacki ani nic popularnie używanego do monetyzowania za pomocą PPA. Nisza jest z kategorii "How to....", względnie łatwo pod nią podpiąc plik z poradnikiem, lub umieścić ten poradnik na stronie i zablokować content lockerem.
Ogromnych zarobków z tego nie będzie, na oko - przy dobrze wypromowanym filmie na yt lub blogu mozna liczyć na kilkadziesiąt $ miesięcznie.
Cena wydaje się odpowiednia.