Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami (/Temat-SPRZEDAM-Pare-nisz-niezwiazanych-z-hackami-98940)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 03-10-2014 08:12

Z racji iż na recenzję ostatnio trzeba bardzo długoooo czekać, postanowiłem wyrazić zgodę na recenzję szykiryki, osoby zarabiające na pewno ją znają.
Nie zmienia to faktu że liczę dalej na recenzję.

Osoby zainteresowane proszę pisać na PW, gdyż dziś wyjeżdżam i wracam w poniedziałek a nisze można testować przez weekend Wink


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 03-10-2014 11:03

Wstawiam obiecane screeny z miesięcznych wyszukiwań nisz:

1 słabsza nisza
[Obrazek: v72yru.jpg]

2 lepsza nisza w zależności od wybranych słów kluczowych
[Obrazek: zcm9d0.jpg]

Nisze praktycznie bezkonkurencyjne także dniówki mogą być zacne, o czym pisała nawet poprzedniczka Smile

Jak pisałem dziś wyjeżdżam i wracam w poniedziałek wieczorem, chyba przez weekend nie będę miał internetu, także kto chce zarabiać z niszami już przez weekend (gdzie jest większy popyt) zapraszam na PW.

Liczba dostępnych sztuk 6/7

BONUS
[Obrazek: oqjql6.jpg]
Testowane 2 nisze dziś przez jakieś lekko 3 godzinki Wink Także potencjał jest!


Odp: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - Damkofr - 03-10-2014 14:10

Biore zaraz pisze PW.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - kefiro - 03-10-2014 20:08

Poszło pw Smile


Odp: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - Damkofr - 06-10-2014 06:14

Brak oznak zycia autora tematu. Szkoda bo nadal niebdostalem danych przelewu.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - wns18 - 06-10-2014 06:53

Cytat:Jak pisałem dziś wyjeżdżam i wracam w poniedziałek wieczorem, chyba przez weekend nie będę miał internetu, także kto chce zarabiać z niszami już przez weekend (gdzie jest większy popyt) zapraszam na PW.
Autor to napisał więc spokojnie Smile


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - Gittech - 06-10-2014 14:27

Chciałem napisac PW, ale niestety @rozekrr ma zapchana skrzynkę. Chciałbym napisać ze jestem zainteresowany kupnem Big Grin


Odp: RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - Damkofr - 06-10-2014 14:45

(06-10-2014 06:53)wns18 napisał(a):  
Cytat:Jak pisałem dziś wyjeżdżam i wracam w poniedziałek wieczorem, chyba przez weekend nie będę miał internetu, także kto chce zarabiać z niszami już przez weekend (gdzie jest większy popyt) zapraszam na PW.
Autor to napisał więc spokojnie Smile

racja nie zauwazylem tego.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 06-10-2014 17:40

Odpisuję na wszystkie PW, kto chciał się do mnie dobić niech czyni to ponownie Wink


RE: [SPRZEDAM] Parę nisz niezwiązanych z hackami - rozekrr - 07-10-2014 06:43

Osobom które wpłaciły nisze wysłane na PW. Powinny jeszcze dojść 2 przelewy także kto chce kupić niech pisze na PW bo zostały ostanie sztuczki Smile