Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting na az.pl Pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting na az.pl Pomocy (/Temat-Hosting-na-az-pl-Pomocy-98931)



Hosting na az.pl Pomocy - davidek00 - 02-10-2014 17:04

Witam wykupiłem hosting na az.pl chciałbym dodać domenę z portalu nazwa.pl ,ale nie wiem jak to zrobić proszę o jakieś wskazówki jak dodać domenę do hostingu itp..
Z góry dzięki jeśli ktoś wie co i jak to może też na priv pisać.


RE: Hosting na az.pl Pomocy - linoskoczek - 02-10-2014 18:15

W nazwa.pl musisz wejść w kontrolę serwerów DNS dla swojej domeny (w panelu będziesz to miał) i ustalić tam serwery DNS odpowiednio dla Az.pl (to chyba będą te):
Kod:
ns11.az.pl
ns12.az.pl

W Az.pl wejdź do panelu, tam znajdź parkowanie/dodawanie domen i dodaj tą, którą chcesz podpiąć.


RE: Hosting na az.pl Pomocy - davidek00 - 02-10-2014 18:43

[Obrazek: 65023014863959613917.png]

Tylko takie opcje mam w panelu i nie wiem jak dodać z nazwy.pl domenę.
Tylko mam żeby swoją dodać ;/


RE: Hosting na az.pl Pomocy - linoskoczek - 02-10-2014 19:42

To jest z nazwa.pl czy Az.pl? Bo Cię nie rozumiem.

Wejdź w Zarządzaj swoimi domenami. Jeśli to nie jest link, to wejdź w Zarejestrowane domeny i tam wybierz swoją i gdzieś powinna być opcja do zmiany serwerów DNS.


RE: Hosting na az.pl Pomocy - davidek00 - 02-10-2014 19:51

Hosting mam na az.pl a na nazwa.pl mam domenę i tą domenę chce dodać do hostingu w az.pl