Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - skracacze linku od zera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - skracacze linku od zera (/Temat-Dziennik-pracy-skracacze-linku-od-zera-98927)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik pracy - skracacze linku od zera - Oliwa98 - 02-10-2014 15:40

Witam wszystkich !

Mam nadzieję, że ten dziennik was zainteresuje i wgl. Ma on służyć motywacji samego siebie.
Póki co w temacie skracaczy jestem zielony.
Pracuję na serwisie adf.ly



POWRÓT DO ZARABIANIA



W okolicach 10 października byłem bardzo zniechęcony zarobkiem z rzędu 0,30-0,40$ dziennie więc sobie odpuściłem.


Jednak na początku listopada dostałem wypłatę od adf.ly za październik. Wyniosła ona dokładnie 8.32$

Nie udało mi się zrealizować mojego celu, ale przecież nic nie robiłem przez prawie 20 dni smutny

Zachęcony tymi pieniędzmi postanowiłem na nowo zabrać się do roboty, tym razem na poważnie Idea


Cele na listopad:
11,17$/20$
7 700/ 10 000 fanów na fanpage


Zapraszam do śledzenia mojego dziennika od połowy trzeciej strony Lol


RE: Dziennik pracy - skracacze linku od zera - wns18 - 02-10-2014 16:07

Powodzenia , będę śledził Wink.
Btw. Ile postów dziennie na fp planujesz?
adf.ly nie banuje za erotykę w linkach?


RE: Dziennik pracy - skracacze linku od zera - Oliwa98 - 02-10-2014 16:14

(02-10-2014 16:07)wns18 napisał(a):  Powodzenia , będę śledził Wink.
Btw. Ile postów dziennie na fp planujesz?
adf.ly nie banuje za erotykę w linkach?

Dziękuje Smile
Różnie od 3 do 5 dziennie
Poki co nie dostałem bana na adf.ly więc nie wiem, linki na spamie przekierowuje przez inną stronę bo Facebook blokuje linki od adf.ly


RE: Dziennik pracy - skracacze linku od zera - xGrubszy - 02-10-2014 16:19

Czy przypadkiem posty planowane nie mają mniejszego zasięgu?


RE: Dziennik pracy - skracacze linku od zera - Oliwa98 - 02-10-2014 16:26

(02-10-2014 16:19)xGrubszy napisał(a):  Czy przypadkiem posty planowane nie mają mniejszego zasięgu?

Zdaje mi się że jeżeli nie są planowane długoterminowo a np tylko na kilka dni to mają zasięg mniejszy o około 5-10% więc nie aż tak długo Smile


RE: Dziennik pracy - skracacze linku od zera - Oliwa98 - 03-10-2014 19:32

Podsumowanie dnia wczorajszego (2.10)


Puściłem serie spamu, jednak konto od razu zablokowane, zarobki: 0,27$ (głównie z fanpage)



Dziś póki co zysk marny, tylko 0,12$. Nie miałem czasu na spam, więc zarobek tylko z fanpage


RE: Dziennik pracy - skracacze linku od zera - asiorek - 03-10-2014 19:35

hmm, na początek , w jakich porach dodajesz posty ?
Po drugie, nie planuj postów na tydzien, tylko na dzień do przodu, czyli z dziś wieczorem na jutro, jutro na niedziele i tak po kolei Smile Jaki masz zasięg na tym FP ? Bo jeśli masz tyle lajków to coś za mało masz hajsu. Ja przy 2k miałem okolo 18 centów spokojnie wiec coś dziwnie troche..


RE: Dziennik pracy - skracacze linku od zera - Oliwa98 - 03-10-2014 19:42

(03-10-2014 19:35)asiorek napisał(a):  hmm, na początek , w jakich porach dodajesz posty ?
Po drugie, nie planuj postów na tydzien, tylko na dzień do przodu, czyli z dziś wieczorem na jutro, jutro na niedziele i tak po kolei Smile Jaki masz zasięg na tym FP ? Bo jeśli masz tyle lajków to coś za mało masz hajsu. Ja przy 2k miałem okolo 18 centów spokojnie wiec coś dziwnie troche..

Póki co wstawiam o 10, 13, 16 i 21.
Też się dowiedziałem o tym planowaniu i usunąłem posty i dziś zaplanowałem posty tylko na jutro.
Zasięg posta: 2073
Choć jeszcze tydzień temu na starcie fanpage rósł bardzo szybko i pod postami było około 100 polubień, a teraz 10-30 polubień pod postami i około 10 polubień strony dziennie dochodzi. :/


RE: Dziennik pracy - skracacze linku od zera - asiorek - 03-10-2014 19:45

napisz do mnie gg , jest u mnie w profilu. Smile


RE: Dziennik pracy - skracacze linku od zera - Dante_/ - 03-10-2014 20:18

A ile like z tych 3000+ to real? Pytam się ponieważ ja mam FP 300+ like ( same realne ) i z posta jednego wyciągam 20 centów.