Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własne programy - zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Własne programy - zarabianie (/Temat-Wlasne-programy-zarabianie-98923)



Własne programy - zarabianie - Madara Uchiha - 02-10-2014 15:03

Zna ktoś jakieś strony gdzie można sprzedawać swoje aplikacje np. na androida, windows phona lub jakieś desktopowe?


RE: Własne programy - zarabianie - venzer - 02-10-2014 18:00

chyba najlepiej na allegro , ebay-u jeżeli posiadasz prawa autorskie do aplikacji
ewentualnie własny sklep / strona internetowa


RE: Własne programy - zarabianie - rozekrr - 02-10-2014 18:07

Ewentualnie zainteresuj się Google Play Smile


Odp: Własne programy - zarabianie - v3XeR - 02-10-2014 20:00

Lub Samsung Apps

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: Własne programy - zarabianie - Isamu - 05-10-2014 22:24

Polecam Google Play Wink


RE: Własne programy - zarabianie - Zartrom - 30-10-2014 17:52

Tak, polecacie google play ale aby tam wrzucić apke i zarabiać na reklamach trzeba wykupić dostęp do tego.
Więc jeśli nie masz środków a z tego co gdzieś widziałem koszt ok. 300-500zł jak nie więcej, lepiej sobie darować.


RE: Własne programy - zarabianie - 9Jarek9 - 30-10-2014 18:56

(30-10-2014 17:52)Zartrom napisał(a):  Tak, polecacie google play ale aby tam wrzucić apke i zarabiać na reklamach trzeba wykupić dostęp do tego.
Więc jeśli nie masz środków a z tego co gdzieś widziałem koszt ok. 300-500zł jak nie więcej, lepiej sobie darować.
Nie trzeba chyba nic płacić żeby tak sprzedawać aplikacje.
A nawet jeśli by się coś płaciło, to i tak nadal najbardziej opłacalna jest sprzedaż aplikacji właśnie tutaj.


RE: Własne programy - zarabianie - osinex - 02-11-2014 11:42

Może jakieś fora o androidach, aplikacjach i tam się ogłaszać? Jest tego cała masa. A jeśli tworzysz ich dużo to może własna strona + pozycjonowanie?