Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
10k minut na hitleap. Jak wykorzystać ? HELP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: 10k minut na hitleap. Jak wykorzystać ? HELP (/Temat-10k-minut-na-hitleap-Jak-wykorzystac-HELP-98897)



10k minut na hitleap. Jak wykorzystać ? HELP - rettush94 - 01-10-2014 22:58

Witam was forumowicze

Jak w temacie, posiadam 10 000 minut na hitleap. Mam konto premium za 7euro do 17 pażdziernika. Czyli mam te 15 slotów na strony. Wykorzystałem raz 5000 minut na shorte ale poleciał ban Smile. Czy macie jakieś pomysły jak zarobić dzięki tym 10k minutom ? Chociażby żeby zwróciło się to 7euro...


RE: 10k minut na hitleap. Jak wykorzystać ? HELP - 9Jarek9 - 05-10-2014 18:34

Możesz sobie nabić wejścia w link z jakiegoś PTP, ale wątpie żebyś znalazł jakiś serwis z takimi stawkami żeby ci się to 7 euro zwróciło.
Zrób sobie może jakiegoś bloga, dodaj tam reklamy CPM, ale musisz znaleźć jakąś sieć, która ci wypłaci kase nawet jeśli masz sztuczny ruch na stronie.