Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam - Sposób na miliony :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam - Sposób na miliony :D (/Temat-Sprzedam-Sposob-na-miliony-D-98864)

Strony: 1 2


Sprzedam - Sposób na miliony :D - rkac1997 - 01-10-2014 16:56

1.Nazwa przedmiotu : Przedmiotem aukcji jest TYLKO link do strony , gdzie kupisz tanio , a nawet bardzo tanio , a sprzedaż drogo Big Grin
2.Opis przedmiotu : Inwestować możesz w co sobie tylko chcesz. Nie są to żadne chińskie gówna , mowa o poważnym biznesie Smile Od elektroniki , przez większą elektronikę po motoryzację i nieruchomości.
3.Zdjęcia : n/d
4.Kontakt : PW
5.Cena : 20zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Bank , Paypal , Doładowanie


Możliwości jest naprawdę wiele , zarobki gwarantowane Smile... Link za 20zł , ale za dopłatą 30zł mogę dodać kilkanaście zdań od siebie , jakieś porównania (czyli coś w formie informatora) itp Big Grin


RE: Sprzedam - Sposób na miliony :D - KerPwn - 01-10-2014 16:58

Wiem że to nie zgaduj zgadula ale mam nadzieje że nie chodzi o licytacje komornicze Smile
@edit
PS. może zdjęcie tych milionów ?


RE: Sprzedam - Sposób na miliony :D - rkac1997 - 01-10-2014 16:59

(01-10-2014 16:58)KerPwn napisał(a):  Wiem że to nie zgaduj zgadula ale mam nadzieje że nie chodzi o licytacje komornicze Smile

Masz rację , nie jest to zgaduj zgadula. Chodzi o licytacje , a Ty psujesz wszystko przz wtykanie nosa i niewyparzony język...

Co do milionów - kto powiedział że je zarobiłem? Jestem nieletni , a sprzedaję jedyni Link do strony gdzie znajdziesz świetne oferty.


RE: Sprzedam - Sposób na miliony :D - KerPwn - 01-10-2014 17:04

Nie psuje po prostu nie lubię jak ktoś szuka jeleni wśród "swoich".
Ktoś w podobnym temacie o milionach napisał czy nie są to przypadkiem licytacje komornicze i jak widać skorzystałeś, aby sprzedać to ponownie, takie coś powinno być nagradzanie warnem - sprzedawać coś co jest na forum "dobry" byznes pokerface


RE: Sprzedam - Sposób na miliony :D - rkac1997 - 01-10-2014 17:06

(01-10-2014 17:04)KerPwn napisał(a):  Nie psuje po prostu nie lubię jak ktoś szuka jeleni wśród "swoich".
Ktoś w podobnym temacie o milionach napisał czy nie są to przypadkiem licytacje komornicze i jak widać skorzystałeś, aby sprzedać to ponownie, takie coś powinno być nagradzanie warnem - sprzedawać coś co jest na forum "dobry" byznes pokerface

Akurat ja jako pierwszy sprzedawałem poradnik o licytacjach komorniczych.
Tutaj sprzedaję LINK do tychże ofert ... Są wśród nas lenie przeciez , którzy lubią dostać wszystko na tacy.


RE: Sprzedam - Sposób na miliony :D - Szrejter - 01-10-2014 17:08

Wiecie, że ja dałem się nabrać na 100zł u innego...


RE: Sprzedam - Sposób na miliony :D - KerPwn - 01-10-2014 17:15

Kupiłeś wszystkie poradniki na forum, że wiesz kto pierwszy ten "poradnik"?(bo nie wiem co przez to rozumiesz, opisałeś tam jak wpisać adres strony czy jak przepisać adres miejsca w którym się licytacja odbędzie do google maps ?)
Nie chodzi tutaj o lenistwo, tylko coś co już było udostępnione na forum sprzedajesz jako "Sposób a miliony" co dla mnie jest najzwyczajniej chamskie Undecided

@up
teraz już wiemy Idea


RE: Sprzedam - Sposób na miliony :D - rkac1997 - 01-10-2014 17:17

(01-10-2014 17:15)KerPwn napisał(a):  Kupiłeś wszystkie poradniki na forum, że wiesz kto pierwszy ten "poradnik"?(bo nie wiem co przez to rozumiesz, opisałeś tam jak wpisać adres strony czy jak przepisać adres miejsca w którym się licytacja odbędzie do google maps ?)
Nie chodzi tutaj o lenistwo, tylko coś co już było udostępnione na forum sprzedajesz jako "Sposób a miliony" co dla mnie jest najzwyczajniej chamskie Undecided

@up
teraz już wiemy Idea

Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować.


RE: Sprzedam - Sposób na miliony :D - siuvax - 01-10-2014 18:04

eh... dlatego wlasnie jestem sceptycznie nastawiony do wszelkich poradnikow na tym forum.

co do licytacji komorniczych to ciekawy temat, ale fajnie by bylo gdyby wypowiedzial sie ktos to ma juz jakies doswiadczenie w temacie a nie tylko tyle ze widzial "fajna strone z tanimi rzeczami".

"Znajomy znajomego" kupil na takiej licytacji okazyjnie droga "rzecz" i czeka juz pół roku na finalizacje


RE: Sprzedam - Sposób na miliony :D - polakpotrafi - 01-10-2014 18:42

znam strony na licytacjach komorniczych to biznes gdzie trzeba miec kase bo to jest trochę jak AUCTION HUNTERS

[Obrazek: Auction_Hunters_0117_R___slajd1.jpg]


To działa tak masz kasę kupujesz sprzedajesz drożej zarabiasz