Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead) - Szrejter - 10-10-2014 21:22

Up nie mow.ze z gosciem bo wiesz ile tam botow hehe Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead) - Branzolek - 11-10-2014 01:12

Haha.
Po 1 nie ma regulaminu na stronie znalaem go gdzieś jak szweda sie po google
2 Osoby ktore zakupuja sobie bidy dostaja codziennie smsy obciążające ich konto ponad 2zl Smile
3 firma zarejestrowana gdzes na cyprze bog wie o co chodzi.
Jednym slowem fake jakich malo.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead) - rekin69 - 12-10-2014 20:55

Wypłacalny?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead) - DrPrefix - 13-10-2014 13:24

Mam takie pytanko gdzie tu się wypłaca pieniążki Smile ?, jeżeli się da bo nie mogę znaleźć :> ? na stronie dziękuję.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead) - CoinBitZ - 13-10-2014 13:49

Raczej się nie da ;D


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead) - TanieAukcje - 13-10-2014 16:14

(13-10-2014 13:24)DrPrefix napisał(a):  Mam takie pytanko gdzie tu się wypłaca pieniążki Smile ?, jeżeli się da bo nie mogę znaleźć :> ? na stronie dziękuję.

Możliwość wypłaty pojawi się po osiągnięciu progu 10 PLN, na podstronie programu partnerskiego.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead) - kolorpurpury - 13-10-2014 16:24

Widzę, że admin nieźle omija pytania i kwestie dotyczące realności serwisu. To jest zwykłe naciąganie. Jeśli faktycznie smsy za które dostaje się bidy to smsy subskrypcyjne to już w ogóle niezła ściema.
Po pierwsze na stronie powinien być jasny i wyraźny regulamin.
Po drugie powinien byc jakis dowód na to, że aukcje nie są podbijane przez sztuczne konta należące do administracji a tak na pewno jest.
Wypłacać z programu partnerskiego pewnie będą bo to dla nich o wiele większa kasa ale odbiją to sobie zwyczajnie na aukcjach. Jeśli ktoś wygra aukcję to naprawdę dopiero w chwili kiedy użytkownicy wtopią dużo więcej kasy niż warty jest przedmiot.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead) - aero2 - 13-10-2014 16:37

Jeśli subskrypcja sms się odnowi to ponownie otrzymamy 50% wartości?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead) - DrMagK2 - 13-10-2014 22:34

(11-10-2014 01:12)Branzolek napisał(a):  Haha.
Po 1 nie ma regulaminu na stronie znalaem go gdzieś jak szweda sie po google
2 Osoby ktore zakupuja sobie bidy dostaja codziennie smsy obciążające ich konto ponad 2zl Smile
3 firma zarejestrowana gdzes na cyprze bog wie o co chodzi.
Jednym slowem fake jakich malo.
1. Regulamin jest tutaj: http://www.tanieaukcje.com/regulamin.pdf znalazłem od razu
2. Sam wysłałem smsa i nie obciąża, na koncie od 2 tygodni ciągle tyle samo Smile
3.:
4.5.
Serwis
- prowadzone przez Operatora usługi transakcji on-line, utrzymywane w
domenie wellbid.com oraz tanieaukcje.com, w ramach których Operator organizuje
Zakupy Kup Teraz oraz Aukcje, jak również umożliwia zakup praw do
jednorazowego Przebicia lub Przebicia przez Automat, wykonywanie Przebić oraz
Przebić Przez Automat;

Strona wellbid.com, to to samo co za10groszy.pl, czyli scam, a ich regulamin jest identyczny Smile



PS:
5.
W sprawach nieuregulowanych odpowiednie zastosowanie mają przepisy Kodeksu
Cywilnego i inne odpowiednie przepisy obowiązującego prawa cypryjskiego.
6.
Wszelkie spory wynikające z łączącej strony umowy rozstrzyga właściwy cypryjski sąd
powszechny.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead) - Branzolek - 13-10-2014 23:39

(13-10-2014 22:34)DrMagK2 napisał(a):  
(11-10-2014 01:12)Branzolek napisał(a):  Haha.
Po 1 nie ma regulaminu na stronie znalaem go gdzieś jak szweda sie po google
2 Osoby ktore zakupuja sobie bidy dostaja codziennie smsy obciążające ich konto ponad 2zl Smile
3 firma zarejestrowana gdzes na cyprze bog wie o co chodzi.
Jednym slowem fake jakich malo.
1. Regulamin jest tutaj: http://www.tanieaukcje.com/regulamin.pdf znalazłem od razu
2. Sam wysłałem smsa i nie obciąża, na koncie od 2 tygodni ciągle tyle samo Smile
3.:
4.5.
Serwis
- prowadzone przez Operatora usługi transakcji on-line, utrzymywane w
domenie wellbid.com oraz tanieaukcje.com, w ramach których Operator organizuje
Zakupy Kup Teraz oraz Aukcje, jak również umożliwia zakup praw do
jednorazowego Przebicia lub Przebicia przez Automat, wykonywanie Przebić oraz
Przebić Przez Automat;

Strona wellbid.com, to to samo co za10groszy.pl, czyli scam, a ich regulamin jest identyczny Smile



PS:
5.
W sprawach nieuregulowanych odpowiednie zastosowanie mają przepisy Kodeksu
Cywilnego i inne odpowiednie przepisy obowiązującego prawa cypryjskiego.
6.
Wszelkie spory wynikające z łączącej strony umowy rozstrzyga właściwy cypryjski sąd
powszechny.

ty ich teraz bronisz czy co? bo nie rozumiem Smile
Serwis to jedna wielka sciema.