Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 28-04-2015 18:04

Ja zgłaszam do scamu. Jeśli ktoś chce pomóc to proszę o przyłączenie się do "akcji" Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 28-04-2015 18:44

(28-04-2015 17:59)Voldir napisał(a):  Pojawił się właściciel po 4 miesiącach w temacie, skrobnął 3 posty żeby nie było podejrzeń i znowu go nie będzie pół roku. Brawo. Róbcie tak dalej. Ciekawe dlaczego zablokowaliście mi wypłatę jakieś 2 miesiące temu niby za duplikat konta. To jest ciekawa sprawa. Do tego dołożyć 2 resety statystyk i moja średnia zaniżona z 0.3 gr do 0.0 gr. Zastanówcie się co wy robicie. TaniaKupa to jest w tej chwili a nie tanieakcje.

Rejestracja pozostała bez zmian. Jeżeli natomiast będzie występował jakikolwiek problem, proszę o kontakt poprzez zakładkę "Pomoc"

- To jest najlepsza wypowiedź roku. Napisałem do was 11 listopada a do dziś nie otrzymałem odpowiedzi beka


Statystyki nigdy nie były resetowane. Tak jak wspominałem wyżej, nie możemy zaniżyć średniej gdyż jest ona obliczana z wykresu który każdy widzi.

Jeżeli działa Pan wyłącznie na leadach, średnia jest wyłącznie statystyka i nie będzie miała większego wpływu na wypłatę.

W listopadzie obsługą portalu zajmował się inny podmiot. Ponadto, obecny system został wprowadzony na początku roku.

Cytat:A mi same znikają rejestracje co chwila... trzeba dać sobie spokój kombinują jak tylko mogą

Ilość rejestracji jest dostępna na wykresie rejestracji i nie ma prawa się zmniejszać ani zwiększać w poprzednich dniach Smile Natomiast licznik na górze strony jest dynamiczny i pokazuje ilość rejestracji/kliknięć z dokładnie 7 ostatnich dni.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - shiks - 28-04-2015 18:55

ludziom chodzi o to:

w przeciągu 1 dnia :

średnia spadła np z 30 groszy do 2 groszy

zmalała liczba zarejestrowanych np z 400 do 50 (co z wyparowanymi? ich wpłaty nie będa zliczane nam do zysku? )

tak nagle bez uprzedzeń

liczyliście wszystko do jednego worka przez wiele miesięcy a nagle aktualizacja i podliczyliście okres 7 dniowy

jednym słowem albo stosuje się okres 7 dniowy i się go stosuje regularnie

albo zostawia tak jak jest jako całość działalności użytkownika


nie ucina się czegoś z dnia na dzień


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - fusek - 28-04-2015 18:57

ja tylko napisze cos takiego ->

od powstania tematu admin serwisu nie byl aktywny - teraz nagle pojawia sie na forum.

co kombinujesz koleżko? bo Twoje intencje nie sa szczereWink


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 28-04-2015 19:07

popieram wypowiedzi powyżej.. przecież nie zawsze jest tak, że ludzie wpłacają po 500 zł dziennie i średnia jest wysoka, wcześniej było lepiej u mnie nawet jak ludzie wpłacali pieniądze i miałem ustawiony plan płatność za klik to i tak dużo zyskaliście, a teraz ?? średnia 0,03 i dziękuję bardzo za taką zmianę na gorsze


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Radek4921 - 28-04-2015 19:18

Też jestem ciekaw, bo miałem średnią 5 gr, a teraz została ona zmieniona na 0 gr i nie wiem czy mi wypłacą. Zauważyłem także, że z 3-7 dni roboczych zrobiło się 3, mam nadzieję że nie będzie z tym problemów.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - TanieAukcje - 28-04-2015 19:30

(28-04-2015 18:55)shiks napisał(a):  ludziom chodzi o to:

w przeciągu 1 dnia :

średnia spadła np z 30 groszy do 2 groszy

zmalała liczba zarejestrowanych np z 400 do 50 (co z wyparowanymi? ich wpłaty nie będa zliczane nam do zysku? )

tak nagle bez uprzedzeń

liczyliście wszystko do jednego worka przez wiele miesięcy a nagle aktualizacja i podliczyliście okres 7 dniowy

jednym słowem albo stosuje się okres 7 dniowy i się go stosuje regularnie

albo zostawia tak jak jest jako całość działalności użytkownika


nie ucina się czegoś z dnia na dzień

Proszę zauważyć, iż napis, że są to statystyki z 7 dni był od zawsze, jednak były one z dużo dłuższego okresu, była to niespójność której nikt nie zauważył, to samo tyczy się podsumowania zarejestrowanych. Po prostu ich suma była z dużo szerszego okresu niż 7 dni stąd ich większa liczba. Żaden zarejestrowany użytkownik nie został nikomu usunięty

Oczywiście, jeżeli będzie duża liczba głosów za, możemy dodatkowo dodać średnią całego konta Smile

Jeszcze raz powtarzam, że średnia jest wyłącznie kwestią informacyjną dla partnera. I ma znaczenie wyłącznie podczas programu za kliknięcia.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 28-04-2015 19:33

dobra dobra, może tak by Pan przedstawił regulamin Programu partnerskiego ? bo nie spotkałem się jeszcze z nim ani widu ani słychu.. zmieniacie zasady bez regulaminu i jak ludzie mają Was traktować powaznie ?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - fusek - 28-04-2015 19:35

(28-04-2015 19:30)TanieAukcje napisał(a):  
(28-04-2015 18:55)shiks napisał(a):  ludziom chodzi o to:

w przeciągu 1 dnia :

średnia spadła np z 30 groszy do 2 groszy

zmalała liczba zarejestrowanych np z 400 do 50 (co z wyparowanymi? ich wpłaty nie będa zliczane nam do zysku? )

tak nagle bez uprzedzeń

liczyliście wszystko do jednego worka przez wiele miesięcy a nagle aktualizacja i podliczyliście okres 7 dniowy

jednym słowem albo stosuje się okres 7 dniowy i się go stosuje regularnie

albo zostawia tak jak jest jako całość działalności użytkownika


nie ucina się czegoś z dnia na dzień

Proszę zauważyć, iż napis, że są to statystyki z 7 dni był od zawsze, jednak były one z dużo dłuższego okresu, była to niespójność której nikt nie zauważył, to samo tyczy się podsumowania zarejestrowanych. Po prostu ich suma była z dużo szerszego okresu niż 7 dni stąd ich większa liczba. Żaden zarejestrowany użytkownik nie został nikomu usunięty

Oczywiście, jeżeli będzie duża liczba głosów za, możemy dodatkowo dodać średnią całego konta Smile

Jeszcze raz powtarzam, że średnia jest wyłącznie kwestią informacyjną dla partnera. I ma znaczenie wyłącznie podczas programu za kliknięcia.

nie odpowiedziałes na moje pytanie...

pojawiasz sie tu po pół roku - grunt sie wam pali? czy masz jakies inne plany?

jak jakis uzytkownik x, ktorego nie mam teraz doliczonego a zapisal sie pode mnie kiedys - dokona teraz wplaty - to...

zapewne mi doliczycie haha


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - kuxnicki - 28-04-2015 19:51

http://screenshooter.net/102446603/oialhbu
http://screenshooter.net/102446603/gjsuaju
Gdzie moja wypłata? Działam na 50% z leada a wy mi z brakiem skuteczności wyjeżdzacie ...