Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 02-04-2015 20:47

Dokładnie, admin zabawił na Hawajach pewnie wcale mu się nie dziwie Lol


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 02-04-2015 21:06

(02-04-2015 19:17)shiks napisał(a):  Wypłatki wiszą

Rozmyślam na nową techniką promocyjnąSmile która przyniesie zyski za wpłaty Smile

Dlatego na ten czas od tygodnia przeszedłem na kliki by coś zbić średnią i zarobić podczas rozumowania Smile

Pojawił mi się właśnie komunikat o słabej jakości ruchu ble ble ..... przy średniej 5gr

Jak u was było z takowym komunikatem? przy jakiej średniej?

i czy wiszące wypłatki zlecone wcześniej zostaną dostarczone???Smile

Miałem to samo ale nie pisałem o tym na forum. Zbiłem do 2 gr. i dostałem wypłatę.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Tidus - 03-04-2015 09:54

u mnie wisi od 28 marca Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - avers1996 - 03-04-2015 11:31

Spokojnie kurr.. wyplaca sa teraz świeta dajcie spokój, Admin chciałby troche odpoczać a nie tylko zlecac wypłaty...

Po świętach każdy powinien dostac wypłaty już nie placzcie jak małe dzieci o lizaka.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 03-04-2015 14:21

Jak się prowadzi biznes/serwis to nie ma że święta, tylko wypłaca się na czas. Święta są od jutra a nie od dziś i mogli by puścić wcześniej wypłaty bo tanie aukcje lecą w dół już nie od dzisiaj. Najpierw czekało się 3 dni i nawet wypłaty wychodziły tego samego dnia. Tak reasumując co by obchodziło moich pracowników że jutro są święta i dziś im nie puszczę przelewów? Pomyśl człowieku a potem coś pisz. Wypłacać mają do 3 dni roboczych a wypłacają teraz do tygodnia bez żadnej informacji. Nie dość że trwa to tak długo to puszczają jakieś dziwne fale przelewów. Jeden z 20 marca dostanie wypłatę a ten z 18 np. już nie, tylko drugim razem. Co to kur** ma być? I nie płaczemy o lizaka tylko niektórym wisi wypłata po kilka stówek i nie siej fermentu już, skoro nie masz o tym serwisie żadnego pojęcia.

Po czym kur** ten Admin na odpoczywać? Po liczeniu hajsu na koncie? Support jest zerowy, więc pytam, gdzie on się tak kur** napracuje ?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - kuba48 - 03-04-2015 14:30

(03-04-2015 11:31)avers1996 napisał(a):  Spokojnie kurr.. wyplaca sa teraz świeta dajcie spokój, Admin chciałby troche odpoczać a nie tylko zlecac wypłaty...

Po świętach każdy powinien dostac wypłaty już nie placzcie jak małe dzieci o lizaka.

Wyjdź tylnymi drzwiami z tego forum -.-
ŚWIĘTA NIE ŚWIĘTA SKORO MA SERWIS USER NA 1 MIEJSCU POWINIEN BYĆ !
TYMBARDZIEJ, ŻE LUDZIE TEŻ NA ŚWIĘTA KASY POTRZEBUJĄ!


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 04-04-2015 01:33

Zapłacić zapłacą ale kiedy?????????
:@@@@


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Kickster - 04-04-2015 03:28

pieniądze to nie wszystko Jerk


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - marcel_kk - 04-04-2015 06:46

(04-04-2015 03:28)Kickster napisał(a):  pieniądze to nie wszystko Jerk

A kufereczek złotóweczek daj Panie Boże... Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 04-04-2015 08:06

Nic nie trwa wiecznie, kiedyś musi być koniec bijącego źródełka.