Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - shiks - 24-03-2015 20:37

jak komuś dojdzie wypłatka niech da znać


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Giorgios - 24-03-2015 21:14

(24-03-2015 18:48)sanej123 napisał(a):  Witam. Może cie podzielić się swoimi WYPALONYMI pomysłami które przynosiły zyski wcześniej? Szukam niszy, próbuję coś ciekawego wymyślić, ale wszystkie moje pomysły kończą się fiaskiem. Chodzi tylko o to aby ktoś kto osiąga zyski mógł mnie ukierunkować, a nie dzielić się pomysłem. Z góry dziękuję.

Dobra pomogę.. wypalony pomysł to spam gdzie się da ! byle trafić z tematyką, twitter itp Smile youtube nawet no i oczywiście fejs, na spamie zarobisz na pewno tylko pomyśl nad treścią


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - dariuszxdd - 25-03-2015 08:27

także czekam aż ktoś da znać czy wypłaty dochodzą Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - broofie - 25-03-2015 08:52

Wy co tydzien walkujecie ten sam watek... "czy wyplaty dochodza". Jak maja nie dochodzic skoro oni maja z tego taki zysk ze glowa mala... dopoki oni beda zarabiac, to wy tez.
Zaraz i tak sie pewnie zacznie, ze wyplata sie spoznia 2 dni facepalm


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - xXxPiciaxXx - 25-03-2015 09:33

jedna wypłata wisi mi od 18 marca ale może pójdzie w tym tyg Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 25-03-2015 09:49

(25-03-2015 08:52)broofie napisał(a):  Wy co tydzien walkujecie ten sam watek... "czy wyplaty dochodza". Jak maja nie dochodzic skoro oni maja z tego taki zysk ze glowa mala... dopoki oni beda zarabiac, to wy tez.
Zaraz i tak sie pewnie zacznie, ze wyplata sie spoznia 2 dni facepalm

Nie od dziś wiadomo że tanie aukcje kombinują bo kto zarabia na tanich ten wie o czym mówię. Nie dostałem wypłaty wiszącej ponad tydzień czasu za niby duplikat konta. 2 wypłaty wiszą mi od 19 marca a najnowsza od 21. Więc to nie są 2 dni, tylko tanie się pomału SCAMIĄ. Jak zaczynałem działać na początku istnienia tanich aukcji w listopadzie to wypłacali DO 3 dni a praktyce wyglądało to tak że wypłaty wychodziły nawet czasem w ten sam dzień. Ludzie mieli poważniejsze problemy niż nie wychodząca wypłata przez 2 dni. Teraz regularnie wypłaty wiszą po tydzień czasu a do tego jednym wypłacają w 1 turze a drudzy muszą czekać, mimo że mają zlecona starsze wypłaty aż łaskawie wypłacą. Nie dzieje się dobrze z tym serwisem i taka jest smutna prawda. Więc oszczędź @[broofie] sobie tego.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - mlody16918 - 25-03-2015 12:47

U mnie też kilka wisi, ale wypłacą. Zawsze wypłacają Smile
[Obrazek: bydge4E.jpg]


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Radek4921 - 25-03-2015 14:20

Kasa wypłacona Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - mlody222 - 25-03-2015 15:01

Potwierdzam u mnie też wypłacone Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - mlody16918 - 25-03-2015 15:03

Też mam całość.