Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - ideru - 10-11-2014 09:15

Witam mam pytanie.
Dlaczego Wasza strona nie spełnia tych 2 postawowych warunków, bez których nie powinna istnieć ?

1 Spełnienie obowiązków informacyjnych nakładanych przez przepisy prawa, tj. w szczególności podanie pełnych danych kontaktowych i rejestrowych przedsiębiorstwa (działalności) oraz m.in. dotyczących uprawnień do odstąpienia od umowy zawieranej na odległość.
2 Sporządzenie i udostępnianie regulaminu sklepu wskazującego na uprawnienia i obowiązki klientów i sklepu


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Radek4921 - 10-11-2014 09:22

Jak nie macie żadnych wpłat na tyle klików to co się dziwicie...
Serwis też musi na czymś zarabiać i mieć z czego wypłacać pieniądze.
Jak koszta Waszych wypłat nie pokrywają się z wpłatami na Wasz reflink, to zupełnie nie rozumiem Waszej flustracji...
Myślicie że dostaniecie 5 gr za pusty klik z czego serwis nie ma nic, nawet na skracaczach ucinają wypłaty, jeśli nie macie dość dobrego ruchu.
A jak wiedzieliście, że macie słaby ruch, to mogliście zmienić swój plan na udziały w zarobkach i tyle.
A Wy - byleby mi wypłacili, serwis nie ma ze mnie ani grosza, ale co z tego liczy się tylko moja kieszeń...
Ludzie proszę, ogarnijcie się.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - tomswi - 10-11-2014 09:41

Oto link do regulaminu serwisu : http://tanieaukcje.com/regulamin.pdf

Najlepsze jest to że to identyczny regulamin jak w serwisie za10groszy.pl , nawet nie chciało im się zmienić informacji o Bidach itp.

Regulamin wyssany z palca bo połowy tych rzeczy nie ma w ogóle w serwisie.
Kontakt w sprawie rozwiązania umowy ten sam co z za10groszy.pl
Nawet założyciel ten sam co w za10groszy.pl

Proszę dla porównania regulamin za10groszy.pl

http://www.za10groszy.pl/rules.html


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - ideru - 10-11-2014 09:58

Dziwne inna firma adres ten sam, ba nawet kapitał ten sam.


Z tego co pamiętam, to chyba informacja o zbieraniu COOKIES jest prawnie wymagana


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 10-11-2014 10:03

Każdy otrzymał wypłatę z wczoraj?
Bo u mnie Oczekuje cały czas.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - cebul1316 - 10-11-2014 10:38

Mogą Ci zmienić jak sporo osobom na 'Sztuczny Ruch'


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Ando - 10-11-2014 11:25

Hmm. Skoro tyle osób zostało "oszukanych" czas chyba napisać do administracji forum żeby coś z tym zrobiła. Wink

Wysłane z Google Nexus 5 przez Taptalk


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Vertired - 10-11-2014 11:46

(10-11-2014 10:03)aero2 napisał(a):  Każdy otrzymał wypłatę z wczoraj?
Bo u mnie Oczekuje cały czas.

Zleciłem po 22 i dziś przed 9 była na koncie.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - cebul1316 - 10-11-2014 11:53

Veritered, Chyba tylko ty dostałeś wypłate


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Radek4921 - 10-11-2014 11:56

Ja również wczoraj otrzymałem.