Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - DrPrefix - 11-01-2015 19:20

Moje 10 min na tym serwisie Big Grin

[Obrazek: PDQijf9.png]


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - majeros - 11-01-2015 19:22

kolejna zlecona wypłata Smile http://scr.hu/2jij/1pi9q


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Maciejoss20 - 11-01-2015 19:49

Ma ktoś jakieś dobre skracacze linków? bo mi fb zablokował linka tanichaukcji Sad
Odkąd mi zablokowali główny link kasa wcale nie idzie w górę używam jednego skracacza ale coś teraz nikt nie chce wchodzić coś mi nie nalicza :o


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Panikaer - 12-01-2015 00:41

Statystyki są teraz w skali tygodnia , czyli jak ktoś się zarejestrował np. 2tygodnie temu z naszego linka i teraz by wpłacił to nam nie zalicza zysku ? Wcześniej było w skali miesiąca . To by tłumaczyło tak słabe dniówki w ostatnich dniach. Zawsze po 50-150zł teraz ledwo 10zł na 500 kliknięć i 100 rejestracji


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - asiorek - 12-01-2015 01:15

(11-01-2015 19:49)Maciejoss20 napisał(a):  Ma ktoś jakieś dobre skracacze linków? bo mi fb zablokował linka tanichaukcji Sad
Odkąd mi zablokowali główny link kasa wcale nie idzie w górę używam jednego skracacza ale coś teraz nikt nie chce wchodzić coś mi nie nalicza :o

@[Maciejoss20] Najlepiej to własna domena z przekierowaniem 301 albo własny skracacz polecam ten od użytkownika @[mysc] Kupiłem za 30 zł + około 15 dla programisty za zmianny których potrzebowałem i wszystko hula już z 2 miesiące Smile żadnych blokad nic, domeny pod program ze skracaczem mam to jak mi zbanowali domene, wziąłem kolejną podpiąłem dns pod hosting ze skryptem i wszystko dalej hula Big Grin


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 12-01-2015 01:47

(12-01-2015 00:41)Panikaer napisał(a):  Statystyki są teraz w skali tygodnia , czyli jak ktoś się zarejestrował np. 2tygodnie temu z naszego linka i teraz by wpłacił to nam nie zalicza zysku ? Wcześniej było w skali miesiąca . To by tłumaczyło tak słabe dniówki w ostatnich dniach. Zawsze po 50-150zł teraz ledwo 10zł na 500 kliknięć i 100 rejestracji

Co Ty chłopie bierzesz? Średnia zawsze była liczona z 7 dni a statystyki? Nie wiem o jakie Ci chodzi bo innych raczej nie ma. Więc co mają zarobki do tego? Co było w skali miesiąca ? Kiedyś jak i teraz nawet rok temu zarejestrowany, który wpłaci przyniesie nam zysk beka

Gdybyś nie zauważył to nic tutaj się nie zmieniło. Na wykresie mam datę 2 stycznia a dziś jest 12. To jest tydzień wg. Ciebie?


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - shiks - 12-01-2015 06:22

całą noc licznik wejść stoi w miejscu... nierealne coś musiało się popsuć Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Maciejoss20 - 12-01-2015 08:15

No to wygląda tak jakbym linków nie rozsyłał co jest dziwne...


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Radek4921 - 12-01-2015 08:31

U mnie też nie lecą wyświetlenia...


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Maciejoss20 - 12-01-2015 08:34

U mnie niby leci ale strasznie mało wchodzi co jest nie możliwe patrząc na resztę dni bo codziennie miałem tendencje wzrostową a teraz nagle załamanie czyżby serwis się wycwanił Angry Tyle rozsyłałem zawsze miałem już 700-800 wyświetleń teraz mam 15 nawet już próbowałem skrócić link i z tekstem link do gołych bab i tak samo stoi... Rozumiem jakbym miał 500-400 i byłaby tendencja spadkowa a tutaj wszystko spadło nagle prawie do zera.