Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 09-01-2015 21:46

@[rekki]

Jedynymi Twoimi "refami" są ludzie którzy rejestrują się przez Twój reflink i wpłacają Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - rekki - 09-01-2015 21:49

@up Dzięki za szybką odpowiedź Wink


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - kamillowad - 09-01-2015 21:50

znów nie działa bez sens. albo oni coś robia ze strona ale to by dali jakiś komunikat a nie takie działa i nie...


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Maciejoss20 - 09-01-2015 21:55

Kompletnie mają wywalone na klientów i osoby promujące ich stronę to tak wygląda jakby to była firma krzak prowadzona przez jedną osobę na słabym serwerze. I najlepsze jest w tym że nie odpisują na emaile strona widmo.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Kickster - 09-01-2015 21:58

Też już mnie wku&^%a to ze strona ciagle się wysypuje, co zaczynam coś spamić to umiera, lece z innym pp teraz bo tanieaukcje mnie normalnie osłabiają, a ludzie po wypłacie bo Matki Boskiej Piniężnej to by wpłacali hajsy chętniej


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - mlody222 - 09-01-2015 22:04

Po co ich promujecie... Jak wiecie że strona się laguje co chwile facepalm


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - majeros - 09-01-2015 22:07

Mam 25 zł dzisiaj w sumie ponad 5 dyszek to gdyby str normalnie chodziła to bym miał dużo wiecej


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Maciejoss20 - 09-01-2015 22:17

Lol


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Dante_/ - 09-01-2015 22:56

Z dnia na dzień coraz bardziej irytuje mnie ta strona przez to, że raz działa a raz nie, ale jedynie co mnie przytrzymuje przy tym, to to, że wczoraj ktoś wpłacił 90pln ( 45pln dla mnie ), więc trochę jest to zachęcające, ale przez tą stronę to traci się potencjalne osoby do wpłaty :/


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 09-01-2015 23:08

Trzeba cisnąć ile się da, awarie się wszędzie zdarzają, póki co płacą, jedynie co można im zarzucić to brak kontaktu.