Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamy na stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Reklamy na stronie (/Temat-Reklamy-na-stronie-98840)



Reklamy na stronie - Mwapl - 01-10-2014 11:27

Witam. Tworzę stronę www która będzie miała w miarę dobrą reklamę i od początku chciałbym zarabiać na reklamach. Chcę serwis dopasować pod wielkości banerów przed startem. Interesuje mnie zarobek z wyświetleń a nie z kliknięć. (Jeśli dobrze kojarzę to jest to CPM)

Serwisów pośredniczących jest sporo a sprawdzanie każdego jest czasochłonne dlatego wolę zapytać osób z doświadczeniem co polecicie.
Sprawdziłem adf.ly ale za wygląd i zmiane adres na ich podziękowałem. Wiem, że wiele serwisów tego typu nagina zasady np. dodając wyskakiwanie okienek o których nic wcześniej nie wiedziałem. Mój serwis ma być bardziej poważny niż spamerski dlatego rezygnuje z wyskakujących okienek czy banerów na 3/4 strony. Fakt - zarobie mniej na początku ale za to utrzymam więcej stałych użytkowników którym nie będą przeszkadzać inwazyjne reklamy.
Myślałem o Google ale nie wiem czy można dodawać stronę która ma 0 wyświetlenia. (Bo chcę dodać reklamę przed reklamowaniem strony). Poza tym oferują CPM czy tylko płatność od kliknięć?
A może są inne dobre firmy których reklamy są dobre dla wyświetleń z polski? Wiem, że za polaków majątku nie ma ale od czegoś trzeba zacząć.

Jeśli polecicie jakiś serwis to możecie dać refa. Tylko dodajcie krótki opis oraz czy na pewno nie jest to jakiś scam czy inne oszustwo oraz jakie są stawki za wyświetlenia z polski.


RE: Reklamy na stronie - milo - 02-10-2014 21:09

Może to Cię zainteresuje http://zarabiam.com/Temat-PopAds-4-za-1000-wyswietlen-47814


RE: Reklamy na stronie - mclain - 08-10-2014 22:17

Moim skromnym zdaniem, jeśli jest jeszcze jakiś system, który jest:
- bezpieczny,
- nie wali w (sam wiesz co),
- wypłaca regularnie i legalnie kasę,
- jeśli Ty jesteś uczciwy, to i on będzie (w 99%), nie dowiesz się, że nagle Twoja wypłata została potrącona, bo "coś tam"

I takim systemem jest AdSense od Google. Tu zarabiasz na klikach, ale jednak moim zdaniem warto.

Były czasy jak posiedziałem 2 - 3 gozdiny dziennie nad stronami, to 1 - 2 k zł wpadało dodatkowo z AdSense.

Ale to tylko moje zdanie.