Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Szukam] Alternatywy dla u2bviews - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Szukam] Alternatywy dla u2bviews (/Temat-Szukam-Alternatywy-dla-u2bviews-98810)



[Szukam] Alternatywy dla u2bviews - dondoonsie - 30-09-2014 19:33

Witam. Przez około 9 albo 10 miesięcy (nie pamiętam) używałem u2bviews. Był to dla mnie bardzo dobry program do nabijania viewsów/lików/fav/komentarzy/suby. Miałem tam ponad 300 000 punktów oraz z 50 poleconych. Niektóre filmy wypromowałem bardzo wysoko w YT.

Strona padła miesiąc temu bot nie działa koniec Blush

Tak więc szukam alternatywy która będzie spełniać takie warunki:

darmowy program (używałem qqtube , ale filmy mi popadały i straciłem tylko dolarki)
nabija wyświetlenia, lajki, subskrypcje, komentarze, favourites youtube, (nie musi być każda opcja)
nielimitowana ilość filmów (można dodać ile się chce, aktualnie vagex, syv i wiele innych posiada limity)
najlepiej żeby to był bot, żeby sam wszystko robił, załączam bota zostawiam na noc i sobie pracuje, nie chcę czegoś takiego jak addmefast czy like4like że trzeba samemu klikać. Oczywiście są boty do addmefast ale imacrosy średnio działają.
strona/bot powinny mieć już troszkę użytkowników.

Jeżeli ktoś zna taki program bardzo byłbym wdzięczny i zarejestruję się z refa.


[Szukam] Alternatywy dla u2bviews - Hybrid1990 - 06-11-2018 18:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.