Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Nisza Sezonowa! FREE - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Nisza Sezonowa! FREE (/Temat-Nisza-Sezonowa-FREE-98809)

Strony: 1 2


RE: Nisza Sezonowa! FREE - Zemix - 08-10-2014 15:35

(02-10-2014 08:03)Xevik napisał(a):  To nie jest fake hack.. tylko oszustwo ;x nie dostaną swojego biletu.

no i też wątpię że studenci się nabiorą;D chociaż kto wie..

A czy jak obiecujesz rubiny/złoto czy coś innego za ten "fake hack" to oni dostają je? To polega na tym samym. Po drugie to nie działa na studentów tylko na technikum od 1 klasy +... Wystarczy sprawdzić ilość grup,wydarzeń na ten temat i aktywność.. Poza tym równie dobrze można to ładnie wykorzystać do adf, shorte itp..


RE: Nisza Sezonowa! FREE - poczmail - 08-10-2014 16:33

Jeśli chodzi o nisze pod PPA to raczej nie przejdzie, większość ludzi dogaduje się albo osobiście, albo przez czat na Fb i kupuje bilet w fizycznej formie. Także w tym kontekście metoda raczej odpada. Smile

Jednakże dobrzy skracacze powinni znaleźć w tym jakiś potencjał na shorte/adfly.


RE: Nisza Sezonowa! FREE - AnnaKa - 09-10-2014 01:15

Czepiacie się że przestępstwo... A co nikt nigdy z Was nie oferował ''darmowego doładowania'' ? Każdy kiedyś coś oferował fake. Jak w PPA dostaje się lub nie fake hacka to jest ok według Was ? Myślę że stoi to prawie na równi z oferowaniem ów biletów także kwestię tego można zamknąć.

Co do niszy hm.. Ja widze w tym potencjał ale rozegrałbym to inaczej Big Grin
Jeśli ktoś jest chętny napisze na pw jak bym ja to zrobił. Oczywiście wybiorę tylko jedną kompetentną osobę której to powiem Big Grin Co mi tam i tak nie mam kont na fb Smile


RE: Nisza Sezonowa! FREE - Hajs - 09-10-2014 15:17

coś czuję, że ta nisza nie jest za dobra Tongue


RE: Nisza Sezonowa! FREE - amadeusz.ak47 - 16-10-2014 22:56

Wręcz beznadziejna Big Grin