Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Nisza Sezonowa! FREE - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Nisza Sezonowa! FREE (/Temat-Nisza-Sezonowa-FREE-98809)

Strony: 1 2


Nisza Sezonowa! FREE - Zemix - 30-09-2014 19:01

Jest to ciekawa nisza, którą możemy wykorzystać co roku i nie wypali się! A czemu? Ponieważ co rok zmienia się rocznik uczniów.

Co to za nisza?
Połowinki to impreza organizowana na początku drugiego semestru z myślą o studentach 3 roku.

Jak to wykorzystać?
A to już zależy od twojej inwencji, ja mogę wam podać ciekawy pomysł.

Jest wiele Wydarzeń na Facebook'u, które są poświęcone tylko tej imprezie, która odbywa się zwykle w dużym klubie, zwykle organizatorzy sprzedają tam bilety, i o to właśnie chodzi. Piszemy posta, że mamy na sprzedaż bilety lub coś w tym stylu, i jakoś doklejamy swój link (wyobraźnia wam w tym pomoże, trzeba to jakoś skleić w całość) Iii na tym to wszystko polega, połowinki zwykle trwają do lutego, a najbliższe już się zaczynają. Więc uważam, że jest to ciekawa nisza, na którą wpadłem przypadkowo, ale nie mam ochoty się w to bawić.

Wykorzystałeś, spodobało ci się? REPNIJ


RE: Nisza Sezonowa! FREE - szczygielek - 30-09-2014 19:13

za bardzo nie kapuje tej niszy Big Grin


RE: Nisza Sezonowa! FREE - wns18 - 30-09-2014 19:18

Nikt nie kupi biletów w ten sposób , klasy robią to tak że idą do jakiegoś lokalu i się ugadują bez żadnych biletów sie wchodzi Wink.


RE: Nisza Sezonowa! FREE - szczygielek - 30-09-2014 19:20

(30-09-2014 19:18)wns18 napisał(a):  Nikt nie kupi biletów w ten sposób , klasy robią to tak że idą do jakiegoś lokalu i się ugadują bez żadnych biletów sie wchodzi Wink.

no zazwyczaj na tym polegają połowinki Big Grin odbywaja sie w gronie swojej klasy Big Grin ale nie wiem ze wsi jestem, moze w miescie jest inaczej Big Grin


RE: Nisza Sezonowa! FREE - Yogii - 30-09-2014 19:23

za moich czasów szlismy się po prostu upićSmile z okazji bez okazji


RE: Nisza Sezonowa! FREE - badom - 30-09-2014 21:05

Nie rozumiem tej niszy. Bo chyba nie chodzi o to, żeby oszukać studentów i sprzedać fake bilety, prawda?? Nie mówiąc już o kwestiach moralnych, to byłoby to przestępstwo.


RE: Nisza Sezonowa! FREE - Kickster - 30-09-2014 21:26

Ja jako skracacz juz widze potencjał Wink


Odp: Nisza Sezonowa! FREE - v3XeR - 30-09-2014 21:31

Według mnie małe grono odbiorców będzie. Lepiej dawać za "free"bilety do większych klubów

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: Nisza Sezonowa! FREE - Zemix - 01-10-2014 19:06

(30-09-2014 21:05)badom napisał(a):  Nie rozumiem tej niszy. Bo chyba nie chodzi o to, żeby oszukać studentów i sprzedać fake bilety, prawda?? Nie mówiąc już o kwestiach moralnych, to byłoby to przestępstwo.

PÓŁ TEMATÓW TEGO FORUM PODLEGA PRZESTĘPSTWU. facepalm

Iii jakich studentów? Ludzie jest 21w. teraz na połowinki idzie się w kilka tysięcy osób nie koniecznie z jednej klasy do klubu, ludzie sprzedają bilety, a one schodzą jak świeże bułeczki.. Wystarczy to dobrze wykorzystać.


RE: Nisza Sezonowa! FREE - Xevik - 02-10-2014 08:03

To nie jest fake hack.. tylko oszustwo ;x nie dostaną swojego biletu.

no i też wątpię że studenci się nabiorą;D chociaż kto wie..