Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Udostępnienia na Fanpage'ach - Bo u Lonsa się opłaca! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Udostępnienia na Fanpage'ach - Bo u Lonsa się opłaca! (/Temat-Sprzedam-Udostepnienia-na-Fanpage-ach-Bo-u-Lonsa-sie-oplaca-98807)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Sprzedam] Udostępnienia na Fanpage'ach - Bo u Lonsa się opłaca! - Matejko12872 - 14-12-2014 11:11

czesć ja kupie odpisz


RE: [Sprzedam] Udostępnienia na Fanpage'ach - Bo u Lonsa się opłaca! - Papa Smerf - 19-12-2014 16:02

prosze o gg na pw


RE: [Sprzedam] Udostępnienia na Fanpage'ach - Bo u Lonsa się opłaca! - lons - 21-12-2014 12:30

Nie było mnie przez dłuższy czas, ale wznawiam działalność Wink
Aktualna cena promocyjna na udostępnienia na wszystkich FP to 5 zł na 24 godziny!
Promocja trwa tylko do 1 stycznia 2015 roku!

Cała skrzynka została opróżniona, więc jak ktoś wcześniej pisał i nadal jest zainteresowany niech napisze jeszcze raz Wink


RE: [Sprzedam] Udostępnienia na Fanpage'ach - Bo u Lonsa się opłaca! - hubcio0 - 29-12-2014 18:29

Czekam na odpowiedź na PW


RE: [Sprzedam] Udostępnienia na Fanpage'ach - Bo u Lonsa się opłaca! - lons - 03-01-2015 12:10

Nadal aktualna oferta Smile
5 zł kosztuje reklama Wink


RE: [Sprzedam] Udostępnienia na Fanpage'ach - Bo u Lonsa się opłaca! - Barteg - 04-01-2015 13:00

Kupiłem reklamę, czekam na efekty.


RE: [Sprzedam] Udostępnienia na Fanpage'ach - Bo u Lonsa się opłaca! - Darven - 04-01-2015 14:21

Jak tam efekty? Big Grin Bo też myślę nad kupnem ale pod FP ero.


RE: [Sprzedam] Udostępnienia na Fanpage'ach - Bo u Lonsa się opłaca! - kondik - 04-01-2015 14:28

Ja będę chętny Smile chciałbym zająć na 20:00


RE: [Sprzedam] Udostępnienia na Fanpage'ach - Bo u Lonsa się opłaca! - Karamber - 05-01-2015 17:56

sam spam! nie kupowałem nie kupie nie polecam chyba że ktoś zasięg chce naprawić ale to i tak będzie kiepskiepokerface


RE: [Sprzedam] Udostępnienia na Fanpage'ach - Bo u Lonsa się opłaca! - lons - 05-01-2015 20:03

(05-01-2015 17:56)Karamber napisał(a):  sam spam! nie kupowałem nie kupie nie polecam chyba że ktoś zasięg chce naprawić ale to i tak będzie kiepskiepokerface

Opinia niezła i mówi to ten co sam sprzedawał reklamę na spamowni, po wyższej cenie i na mniejszej ilości FP Smile