Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podpinanie sie pod kogos - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Podpinanie sie pod kogos (/Temat-Podpinanie-sie-pod-kogos-98803)

Strony: 1 2


Podpinanie sie pod kogos - Halunek - 30-09-2014 18:03

Kilka dni temu byl tu watek, ktory zachecal sie do podpiecia do brokera XM co da nam rzekomo pasywny zarobek. W temacie Kiljana tez podobno mozna sie pod niego podpiac, wiec to chyba jakas znana metoda. Ktos tak zarabia? Ma to sens?


RE: Podpinanie sie pod kogos - MaLiN - 30-09-2014 20:35

Zapewne chodzi Ci o kopiowanie ruchów innych graczy?


RE: Podpinanie sie pod kogos - trio - 04-10-2014 12:16

Watek byl moj, zostal przeniesiony do kosza, oczywiscie ze da sie tak zarabiac i wiele osob to robi, otworze nowy watek w tym dziale aby kontynuowac zapiski dotyczace tego sposobu zarabiania.
Tymczasem podglad konta prezentacyjnego jest caly czas dostepny, link do niego mam w swojej stopce forumowej.
Dodatkowe pytania prosze tez na pw.


RE: Podpinanie sie pod kogos - bllixu - 26-05-2015 20:43

odradzam , koles walnie taka dzwignie ze mozesz do konca zycie sie nie wyplacic Big Grin


RE: Podpinanie sie pod kogos - drynd3k - 29-05-2015 19:05

Przecież jest zabezpieczenie, o czym Ty mowisz ?


RE: Podpinanie sie pod kogos - mojepole666 - 31-05-2015 21:36

Po tytule pomyślałem że chcesz uprawiać wspinaczkę wysokościową Smile Wpisz w google Social Trading znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytania.


RE: Podpinanie sie pod kogos - MaLiN - 01-06-2015 12:46

(31-05-2015 21:36)mojepole666 napisał(a):  Po tytule pomyślałem że chcesz uprawiać wspinaczkę wysokościową Smile Wpisz w google Social Trading znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytania.

@[mojepole666] - dobrze, że nie pomyślałeś o innym podpinaniu się od tyłu Sex


RE: Podpinanie sie pod kogos - mojepole666 - 01-06-2015 17:00

nie, ale to dobra bajera dla nerdów Smile


RE: Podpinanie sie pod kogos - symmnekk - 02-06-2015 10:33

Hmm brzmi kusząco, ale nie jestem przekonany do końca.


RE: Podpinanie sie pod kogos - Comparic - 04-06-2015 09:57

O ile social trading w przypadku OB jeszcze można by zaakceptować to na FX sprawa się o wiele bardziej komplikuje. Sama informacja - wejdź tu, SL tu, TP tu mało daje.

Brakuje tutaj wtedy całkowicie jakiegoś systemu inwestycyjnego, nie mówiąc już o zarządzaniu ryzykiem. Nie wiemy jak dużą pozycję otwierał nasz social trader, jaki był to procent jego depozytu itd. Jednocześnie wejście w transakcję nawet kilka minut później niż osoba, która wysłała nam sygnał może spowodować, że zyski będą mniej atrakcyjne gdyż rynek znajdzie się już w innym miejscu.