Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook --> Rozkręcenie maszyny. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Facebook --> Rozkręcenie maszyny. (/Temat-Facebook-Rozkrecenie-maszyny-98766)

Strony: 1 2


Facebook --> Rozkręcenie maszyny. - Branzolek - 29-09-2014 22:42

Witam
Posiadam dużą ilość dobrych kont na fb około 2K. Zakładane z 2 lata temu wszystkie aktywne oraz zadbane.
Mam pytanie do was, jak mogę wykorzystać taki magazyn bo wiem że coś można z tym zrobić po za sprzedażą Smile
Z propozycjami oraz ew.współpracą zapraszam na pw lub tutaj w temacie co wy zrobilibyście z tym Smile Dla najlepszych reputy.


RE: Facebook --> Rozkręcenie maszyny. - GoodLecki - 29-09-2014 23:48

Jesli ich jedynym atutem nie jest staż to na pewno nie wrzucaj subów , ppa itp.
- wykorzystał traffic nie koniecznie do celów reklamowych.
- zrobił zaplecze dla kilku wybranych FP
- poprzydzielał i połączył FP do stron zapleczowych tworząc jeszcze lepsze
- wykorzystał do sprzedaży usług: np. paczek likeów, udostępnień, pisania postów itp.
- sprzedaż agencjom
....zebranie i podzielenie trafficu na nich i możesz się zastanawiać nad wieloma opcjami jeszcze.


RE: Facebook --> Rozkręcenie maszyny. - AnnaKa - 30-09-2014 01:19

Najlepszą opcją na spieniężenie ich będzie budowa kilku FanPage'y i rozkręcenie ich.
Zadbaj o różnorodność ich tematyki będziesz miał większe pole do popisu.


Facebook --> Rozkręcenie maszyny. - Lavilare - 30-09-2014 02:42

Podpinam sie pod powyższa wypowiedz. Na Twoim miejscu rozkrecalbym fanpage. Zastanów sie tylko dobrze nad ich tematyka i będzie mozna to fajnie spieniężyć.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


RE: Facebook --> Rozkręcenie maszyny. - Branzolek - 30-09-2014 06:17

Kazde konto ma minimum 200 realnych znajomych.
Kazde konto ma duzy staż.
Ile mniej więcej powinien miec like taki fp? Oraz jaka tematyke polecacie?
Oraz jak mogl bym ew. Wykorzystac to pod sub sms?


RE: Facebook --> Rozkręcenie maszyny. - Klin - 30-09-2014 07:55

Szkoda dobrych kont na sub sms. Najpierw duze fp, pozniej mozesz sie w cos pobawic.


Najlatwiej jest z rozrywka


Facebook --> Rozkręcenie maszyny. - Admin - 30-09-2014 08:40

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Facebook --> Rozkręcenie maszyny. - Branzolek - 30-09-2014 08:47

Dobra fanpage, ktoś pomoże fundament postawić? Jakaś konkretna tematyka bo rozrywka to pojęcie ogólne nie wiem przykłady nazwy? Mam kilka koncepcji:
-Szalone nastolatki
-Sex nastolatki
hmm w jaki sposób pozyskiwać fanów? Zapraszanie z każdego konta do polubienia?


RE: Facebook --> Rozkręcenie maszyny. - sheko12 - 30-09-2014 16:02

Nie wiem jaki sens jest publikować ''nisze'' fp, według mnie, wymyśl nazwe fanpage która zacznie mieć konkretne odniesienie do osób interesujących się erotyką w tym fanpage dla mało-dojarzych ludzi, rozkręconych, tak zwanych gimbów potocznie określając Smile

Jak pisałem, nie ma sensu szukać nazw pytając o propozycje innych, bo ktoś ciekawą propozycje może Ci sprzątnąć spod nosa Wink


RE: Facebook --> Rozkręcenie maszyny. - Branzolek - 30-09-2014 19:35

Spoko rozumiem a mógł byś jeszcze podać metodę pozyskiwania like?
Mianowicie zapraszać z tych kont znajomych do polubienia FB?