Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Restock: wpisanie poprawnie danych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Restock: wpisanie poprawnie danych (/Temat-Rozwiazane-Restock-wpisanie-poprawnie-danych-9874)



[Rozwiązane]Restock: wpisanie poprawnie danych - DragoN707 - 06-07-2010 20:38

Mam kilka pytań odnośnie wpisania danych na restocku:

1. W oknie PHONE wiadomo że trzeba wpisać numer telefonu. Musze na początku numeru wpisać 0048? czy jakiś inny początek? czy może wogule nie wpisywać żadnego początku przed numerem telefonu.
2. Musze wpisać numer domowy czy mogę komórkowy?
3. Przy adresie muszę wpisać numer bloku i mieszkania. To znaczy że ma to wyglądać tak?: (np. 3/24 ) czy moze 3m24?
4. Jak dobrzę pamietam to nie moge używać polskich znaków przy wpisywaniu swoich danych tak jak przy swoich danych w profilu?? np. Lukasz , zamiast pisać Łukasz.
5. Jak mam wpisać Postal Code - kod pocztowy ?? np. 15-707? czy 15707??

Z góry dziekuję za pomoc Smile , i bądzie wyrozumiali za tego posta, ale chę być pewny co wpisać by nie było puzniej zaskoczenia Smile


RE: Restock: wpisanie poprawnie danych - omisiu - 06-07-2010 20:57

1. Musisz Wpisać 0048 123456789
2. Lepiej Komórkę
3. 3/24
4. Tak Lukasz
5. 1570


RE: Restock: wpisanie poprawnie danych - Magnus - 06-07-2010 21:38

1. 0048xxxxxxxxxpoczątek
2. Do końca to nie wiem ale lepiej wpisz komórkowy ale jak nie masz no to wpisz domowy by jakiś był.
3. 3/24
4. Oczywiście nie można stosować polskich znaków u nich to np. Ś to znak zapytania ... Nagroda by do Ciebie mogła nie trafić.
5. Bez myślnika.


RE: Restock: wpisanie poprawnie danych - DragoN707 - 06-07-2010 22:08

Dziękuję za pomoc Smile + lecą Big Grin


[Rozwiązane]Restock: wpisanie poprawnie danych - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.