Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny problem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Dziwny problem. (/Temat-Dziwny-problem-9872)



Dziwny problem. - Diqtion - 06-07-2010 20:21

Mam dziwny problem.

Otóż pobierałem przed chwila plik tą ofertą z lotto i było ok, zmieniłem IP i chciałem pobrać 2 to jak wchodziłem w tą oferte to sie nie wczytywała a teraz pisze:

Cytat: We're sorry!

This offer is not available in your area.
You will be redirected shortly.

Pomoże ktoś ?


RE: Dziwny problem. - Polak123 - 06-07-2010 21:19

Mam ten sam problem co ty. chyba znów Polska została wyrzucona z tej oferta, oby tak nie było.


RE: Dziwny problem. - Diqtion - 07-07-2010 08:49

Oby mozna było bo sie juz umówiłem z takim gościem na wzajemne pobieranie plików ;P


RE: Dziwny problem. - ambrosini - 07-07-2010 14:22

pobierajcie dalej ,tylko żeby zdziwienia nie było jak Wam obu konta zbanują !!!


RE: Dziwny problem. - Bolt - 07-07-2010 18:07

@up: ciekawe za co, hahaha. Koleżeńska przysługa, nic więcej Wink


RE: Dziwny problem. - Diqtion - 10-07-2010 20:17

To ja mu tylko miałem pare plików sciagnac nic wiecej Tongue


RE: Dziwny problem. - Zampal - 12-07-2010 16:23

@ambrosini, ma racje pobieraliście sobie na wzajem i gościowi się nie spodobało i zablokowali znowu oferty dla polski. Pozdrawiam Was <>haha<>


RE: Dziwny problem. - Diqtion - 13-07-2010 17:56

Czy wy naprawde jestescie az tak tępi ? on mi nic nie pobierał ja tam nawet konta nie mam... To ja mu tylko pare plików pobrałem.


RE: Dziwny problem. - Zampal - 15-07-2010 11:33

Polacy idioto pobierać nie mogą reklamodawca się wkur**** i wyłączył ofertę dla Polski!!!

I widać kto tu jest tępy ; )


RE: Dziwny problem. - Diqtion - 16-07-2010 20:33

Ale ja mówiłem ze pobierałem jak mozna było a oni pisali ze jak sobie pobieralismy nawzajem to ban, ale ja im tłumacze ze tylko ja mu pare plików pobrałem jak mozna było...