Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp (/Temat-Wykonam-strony-internetowe-postawie-blogi-itp-98719)

Strony: 1 2 3 4


Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp - surfer0700 - 29-09-2014 09:42

Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp


Stworzę dla Ciebie stronę internetową opartą na gotowych CMSach takich jak Wordpress, Joomla, PHP-Fusion, MyBB, PHPBB, PHPBB by przemoooo, IPB, SMF, Mamboo, Durpal, PrestaShop, Magneto i wiele wiele wiele innych.
Jeżeli będzie trzeba stworzę autorski CMS i wszystko skonfiguruje pod Twoje potrzeby.

TAKŻE AUTORSKIE SKRYPTY!!!

Naprawię błędy w skryptach, zainstaluje wtyczki, poprawię co trzeba.

Kontakt ten TEMAT lub PW.

Termin realizacji zależy od ilości obecnie realizowanych zleceń.

Zachęcam do kontaktu. Smile


RE: [ZA DARMO] Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp - mikiniki - 30-09-2014 09:06

Świetny pomysł Smile Jestem zainteresowany. Napiszę PW


RE: [ZA DARMO] Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp - polakpotrafi - 01-10-2014 11:06

ta strona nadal aktualna?


RE: [ZA DARMO] Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp - surfer0700 - 01-10-2014 11:16

Temat ma dwa dni, więc jak najbardziej wszystko jest aktualne Smile
Jak tylko będę miał chwilę, to każdemu odpisze.


RE: [ZA DARMO] Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp - wiezaawieza - 05-10-2014 14:06

Projekt:

Zrobienie strony pod firmę - Drukowanie na rzeczach + puzzle. Silnik to twój wybór.

Pytania:

Zgadzasz się na zrobienie strony najpierw na np. xaa.pl albo innym tanim serwerze, a potem gdy firma wystartuje (kwestia 1 miesiąca) postawienie strony i kupienie domeny .pl?

Usunięcie stopki rozumiem, że tylko za opłatą?

Czas realizacji projektu?


RE: [ZA DARMO] Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp - lechoo - 12-10-2014 18:22

Czy oferta z linka dalej aktualna? Chodzi mi o wykonanie stron internetowych.
Jeśli tak to proszę o kontakt na PW
Pozdrawiam


RE: [ZA DARMO] Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp - surfer0700 - 17-10-2014 12:35

Proste strony internetowe stawiane na wordpressie przestały mnie interesować.
Szukam wyzwań. Mam już kilka ciekawych zleceń nad którymi pracuje.

Jeżeli ma ktoś coś ciekawego, proszę pisać.


edit:

Temat dalej aktualny, ale limit DARMOWYCH ofert już się wyczerpał.
Obecnie wszystkie skrypty, strony itd. podlegają normalnej wycenie.


RE: Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp - prololex - 17-10-2014 19:11

Ile kosztowało by zrobienie video playera na blogspocie z opóźnieniem np. 10 sekund leci film i wyskakuje gateway?


RE: Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp - Branzolek - 19-10-2014 23:34

Jest możliwosć stworzenia bota?


Odp: Wykonam strony internetowe, postawie blogi itp - Damkofr - 21-10-2014 14:27

Fajnie jak bys mi odpisał na PW surfer

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2