Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Shorte.st - pomoge Ci zarabiac. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Shorte.st - pomoge Ci zarabiac. (/Temat-Shorte-st-pomoge-Ci-zarabiac-98710)

Strony: 1 2


Shorte.st - pomoge Ci zarabiac. - mihaus - 28-09-2014 22:13

Witam. Jesli dniowka okolo 5$+ Cie nie interesuje od razu opusc sobie i zamknij ten temat.

Pomagam zarabiac nowicjuszom w serwisie shorte.st. Opracowalem pewien sposob. ( tak opiera on sie na facebooku ).

Potrzebuje pewnej grupy osob (minimum 20), osoby te nie musza byc obeznane w temacie, wymagam od nich jednak:
-zaangazowania
-conajmniej dwie godziny pracy
-osoba ta musi byc pelnoletnia
-koniecznosc posiadania TeamSpeka (nawet bez mikrofonu)
-dwa aktywne konta na facebooku
-uczciwosci
________________________________________
Nie wymagany jest zaden wklad pieniezny.
________________________________________
Jesli jestes zainteresowany takim sposobem zarobku daj o sobie znac.
Napisz wiadomosc PW opisujac swoja osobe. Wiek, doswiadczenie oraz zatwierdz, ze spelniasz wymagania.
________________________________________
Na pytania bede odpowiadal nizej.


RE: Shorte.st - pomoge Ci zarabiac. - kakaFP - 28-09-2014 22:18

kakafp, biore udzial Smile odezwalem sie juz na priv


RE: Shorte.st - pomoge Ci zarabiac. - wns18 - 28-09-2014 22:30

Mam nadzieję że uzbiera się ta 20 osobowa grupa więc zapraszam , ja się zgłosiłem Smile.


RE: Shorte.st - pomoge Ci zarabiac. - Kickster - 28-09-2014 23:39

miales odezwać się na gg Smile Jednakże ja już nie mogę być poleconym Twoim, ale liczę że moglibyśmy jakoś inaczej dogadac Wink


Odp: RE: Shorte.st - pomoge Ci zarabiac. - mihaus - 29-09-2014 05:40

(28-09-2014 23:39)Kickster napisał(a):  miales odezwać się na gg Smile Jednakże ja już nie mogę być poleconym Twoim, ale liczę że moglibyśmy jakoś inaczej dogadac Wink
Z tym będzie problem, ale zobaczymy jak wypali projekt w przyszlosi.


RE: Shorte.st - pomoge Ci zarabiac. - Nutri - 29-09-2014 08:32

Biorę udział.


Odp: Shorte.st - pomoge Ci zarabiac. - Lami - 29-09-2014 11:58

Zgłaszam się.


RE: Shorte.st - pomoge Ci zarabiac. - mihaus - 29-09-2014 15:04

Cieszę się, że jest już kilka osób, jednak to nadal za mało. Zachęcam do współpracy. Niestety na czas zbierania osób muszę zatrzymać swoje wzbogacanie się, gdyż wszystko jest czasochłonne. Osoby które się zgłosiły proszę o przesłanie linków do swoich FEJKOWYCH kont na facebooku.


RE: Shorte.st - pomoge Ci zarabiac. - lech123kks - 29-09-2014 15:24

Biorę udział


RE: Shorte.st - pomoge Ci zarabiac. - mihaus - 29-09-2014 15:53

Moi drodzy ZAINTERESOWANI, proszę kolejny raz abyście wysłali mi swoje linki do Facebooka.