Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Zarabaj KILKA 100-ówek DZIENNIE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik Zarabaj KILKA 100-ówek DZIENNIE (/Temat-Poradnik-Zarabaj-KILKA-100-owek-DZIENNIE-98706)

Strony: 1 2 3


RE: Poradnik Zarabaj KILKA 100-ówek DZIENNIE - Szrejter - 28-09-2014 23:04

Yazir tez mi sie wydaje za bardzo kolorowo... Ale jak bedze recenzja kogos z teamu dobra to znaczyc bedzie,ze nie scamowal Big Grin


RE: Poradnik Zarabaj KILKA 100-ówek DZIENNIE - VoreCC - 28-09-2014 23:13

Chłopak sprzedaje sposób na 22 tysiące miesięcznie za 100 złotych..

Czy wam się w głowach nie POPRZEWRACAŁO? facepalm


RE: Poradnik Zarabaj KILKA 100-ówek DZIENNIE - B_Y_K_U - 29-09-2014 03:18

Czekam za recką:)jak będzie spoko to bioręLol


RE: Poradnik Zarabaj KILKA 100-ówek DZIENNIE - Kaspirek - 29-09-2014 05:46

Masz dniowki 500zl . Wolnego czasu . To zostan mentorem i bierz procenty a nie sprzedajesz za 100 . Albo oddaj za free kaDemu:-)


RE: Poradnik Zarabaj KILKA 100-ówek DZIENNIE - Spedorian - 29-09-2014 07:25

yazir - czekalem caly dzien ma tutora nie widziałem.

Juz Ci podsyłam ocenisz


RE: Poradnik Zarabaj KILKA 100-ówek DZIENNIE - szykiryki - 29-09-2014 07:39

A też jestem ciekawa i po recenzji biorę.
Zwłaszcza, że to w końcu nic co jest związane z moją metodą i nie jest do niej dodatkiem, tylko autorskim pomysłem Spedorian'a Smile- to cieszy i czekam z niecierpliwością.


RE: Poradnik Zarabaj KILKA 100-ówek DZIENNIE - surfer0700 - 29-09-2014 07:45

Dostałem poradnik do recenzji i ręce mi opadły.
Gdyż w swojej całej forumowej karierze, z 50 raz dostaje ten sam sposób tylko inaczej napisany.

Może z rok temu było to nowością, ale teraz...
Z tego co pamiętam to nawet yazir wrzucił wszystkie niezbędne narzędzia do tego typu 'pracy', do działu Wtajemniczonych.

Moim zdaniem nie nadaje się to do jakiejkolwiek sprzedaży, a już na pewno nie za takie pieniądze.

Temat zamykam.

EDIT:

Użytkownik zarzuca mi że wymuszam wykupienie dostępu do strefy wtajemniczonych, by posiąść tę cudowną i magiczną wiedzę.
Otóż nie. Nawet w ogólnodostępnym dziale była dyskusja na temat tego sposobu zarobku i wierzcie mi na słowo że jest to stare jak świat, a user chce wycisnąć z was drobniaki.


Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.