Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy ktos poratuje w Hotcash? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy ktos poratuje w Hotcash? (/Temat-Czy-ktos-poratuje-w-Hotcash-98689)

Strony: 1 2


Czy ktos poratuje w Hotcash? - Falcons - 28-09-2014 16:32

Witam ostatnio chciałem sie dorobić kilku groszy na internecie, wiec sprobowalem hot cash w 2 dni udało mi sie zarobic 10,5 zł 3 leady , 2 fejs podgladac i jeden bon na 500 zł, ale teraz nie moge nic zarobic poniewaz tworze konto i po 5 s wyskakuje mi weryifykacja tozsamosci i trzeba jakis dowód dac np dowod osobisty albo coś. I teraz nwm co robić? Pomoze ktos ? jestem bardzo aktywny


RE: Czy ktos poratuje w Hotcash? - rkac1997 - 28-09-2014 16:39

Tak , możesz kupić konta facebook - dość niedrogo bo już za 3-3,5zł z grupami. Także kosztuje Cię to 1 leada , ale masz już gotowe. I nie dodawaj skracaczy , tylko zrób bloga i tam wklej tekst reklamowy+zdjęcia , a na fejsie przy tekście daj odnośnik do bloga Wink


RE: Czy ktos poratuje w Hotcash? - GoodLecki - 28-09-2014 16:40

Było już kilka razy, odpowiedź znajdziesz na forum w dziale pozycjonowanie oraz social media.


RE: Czy ktos poratuje w Hotcash? - gienus - 28-09-2014 17:41

Ostatnio ten sam problem, nawet jak potwierdzam telefonicznie to FB blokuje od razu po wysłaniu moje domeny. Wycfanili się. Mam 2 stabilne fake konta i nimi się ostatnio bawię. Nowe konta można wykorzystać jedynie pod spam o fp lub skracaczy linków (tj. shorte).


Czy ktos poratuje w Hotcash? - surfer0700 - 28-09-2014 17:58

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Czy ktos poratuje w Hotcash? - Falcons - 28-09-2014 18:54

kolejne konto do zweryfikowania ;/ Znacie inne sposoby na hotcash, gdzie spamic nie tylko fb ? A skąd pewnosc ze jak kupie nowe konto to odrazu nie zablokują?


RE: Czy ktos poratuje w Hotcash? - rozekrr - 30-09-2014 08:41

Nie musisz spamić tylko na fb... Jest w internecie tyle innych serwisów plotkarskich, gimbusiarskich że wystarczy poszukać i wiedzieć co gdzie reklamować, tyle... Smile


RE: Czy ktos poratuje w Hotcash? - Falcons - 30-09-2014 12:50

A jakis maly drobny przykład takiego serwisu ? np na pudelku nie mozna


RE: Czy ktos poratuje w Hotcash? - rozekrr - 30-09-2014 12:59

Wszystko zależy od pomysłu jaki Ci wpadnie do głowy i co zechcesz reklamować... Google nie gryzie, wybierz program i testuj. Żeby to było takie hop-siup to każdy by na tym robił miliony Smile


RE: Czy ktos poratuje w Hotcash? - Falcons - 30-09-2014 13:28

no np chce reklamowac fb podlgadacz albo buty to gdzie np ?