Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] landing page pod FIRESUB z niszą (lub pod dowolny sub sms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] landing page pod FIRESUB z niszą (lub pod dowolny sub sms) (/Temat-Sprzedam-landing-page-pod-FIRESUB-z-nisza-lub-pod-dowolny-sub-sms-98671)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Sprzedam] landing page pod FIRESUB z niszą (lub pod dowolny sub sms) - joefdgod - 29-09-2014 12:10

Mi też podeślij Smile


RE: [Sprzedam] landing page pod FIRESUB z niszą (lub pod dowolny sub sms) - unforgivable - 29-09-2014 12:12

Można poprosić o info? Smile


RE: [Sprzedam] landing page pod FIRESUB z niszą (lub pod dowolny sub sms) - Kede - 29-09-2014 12:56

Wiadomości wysłane do osób zainteresowanych Wink


Odp: [Sprzedam] landing page pod FIRESUB z niszą (lub pod dowolny sub sms) - Zarobiony_Koles - 29-09-2014 13:17

Też proszę o szczegóły i dowód zarobku uzyskanego za pomocą tej niszy.

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: [Sprzedam] landing page pod FIRESUB z niszą (lub pod dowolny sub sms) - Branzolek - 29-09-2014 13:26

również proszę o pw Smile


RE: [Sprzedam] landing page pod FIRESUB z niszą (lub pod dowolny sub sms) - rozekrr - 29-09-2014 13:48

Do mnie także wyślij informacje oraz wykaz ile z niej zarobiłeś...


RE: [Sprzedam] landing page pod FIRESUB z niszą (lub pod dowolny sub sms) - Roro - 29-09-2014 13:51

Również poproszę o informacje,jestem zainteresowany Smile


RE: [Sprzedam] landing page pod FIRESUB z niszą (lub pod dowolny sub sms) - PETERILLUSION - 29-09-2014 13:55

Rowniez poprosze


RE: [Sprzedam] landing page pod FIRESUB z niszą (lub pod dowolny sub sms) - fusek - 29-09-2014 17:21

ja tez


RE: [Sprzedam] landing page pod FIRESUB z niszą (lub pod dowolny sub sms) - Kede - 29-09-2014 22:28

---------------------------------------
Paczka została skompletowana.
Zawiera:
  • landing page
  • paczkę z grupami fb (ok. 600 grup zbierane jak i również ogólnodostępne)
  • PDF 3 stronicowe wprowadzenie, wskazówki, przykłady, przemyślenia. Nic specjalnego dla osób, mocno zakorzenionych w subskrypcjach sms choć kto wie Wink Przedstawione merytorycznie w przystępnej formie.
  • folder z kilkoma "wariacjami" do landing page (kosmetyczna zmiana treści)
  • plik tekstowy informacyjny dotyczący konfiguracji landing page czyli w skrócie "gdzie i jak wkleić swój link z firesuba na swój LP" wraz z wygenerowaniem odpowiedniego kolorystycznie formularza, dołączone kolory RGB hexadecymalnie
  • plik tekstowy dotyczący wariacji "kosmetycznych" landing page

"Konfiguracja" w dosłownie 2 minuty na wygenerowanie linka w firesubie, wklejenie i gotowe Wink Wszystko jasno opisane krok po kroku. Choć podejrzewam, że większość osób nie potrzebuje żadnego opisu.

Dziękuję za liczny kontakt w temacie, PW, GG i na mailu Wink
Nie będę udostępniał informacji na temat osób kupujących jak i również proszę ich o nie wypowiadanie się w temacie ponieważ chcę ograniczyć możliwość odsprzedaży landing page. Sam jak coś kupuję na forum i piszę, że wziąłem i jest OK to zaraz dostaje minimum 2 wiadomości na PW z ofertą, że ktoś chce ode mnie odkupić za pół ceny etc. Oczywiście nie zabronię wypowiadania się w moim temacie ale wolałbym żeby opinie kupujących szły anonimowo przeze mnie bądź moderatora forum.

Do kupujących (2) jutro popołudniu/wieczorem podsyłam paczkę na e-maila.

EDIT:
Oczywiście liczba sztuk ograniczona do... kilku. Myślę, że nawet garstka osób posiadająca ten landing page z moją niszą to tylko kropelka w ogromnym morzu internetu. Jednak żeby było fair i bezpiecznie dla kupujących liczba sztuk w sprzedaży jest ograniczona, do ustalenia przeze mnie właśnie z nimi. Więc możesz być spokojny, że jako kupujący będziesz w kilku osobowej elicie "wtajemniczonych" Wink Daję słowo. Zabrzmiało zbyt poważnie.. To tylko landing page LUB AŻ, JEDYNY TAKI LANDING PAGE. Copywriting to chyba moje drugie powołanie.. : ) Pozdrawiam