Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostęp do typów u najlepszego typera na blogabet.com KILKAKROTNIE TANIEJ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dostęp do typów u najlepszego typera na blogabet.com KILKAKROTNIE TANIEJ (/Temat-Dostep-do-typow-u-najlepszego-typera-na-blogabet-com-KILKAKROTNIE-TANIEJ-98640)

Strony: 1 2 3


Dostęp do typów u najlepszego typera na blogabet.com KILKAKROTNIE TANIEJ - Xaimeer - 27-09-2014 22:57

Nie jestem pewien czy mogę tutaj zamieścić taki temat. Jednak widzę że mnóstwo osób sprzedaje poradniki gry progresją więc chyba można zaoferować dostęp do typów na zewnętrznej stronie. Podkreślam że typy a tym bardziej strona nie jest moja oraz wszystkie typy są weryfikowane przez betbrain. Dostęp oferuje w dużo niższej cenie na zasadzie "zrzutki".

1.Nazwa przedmiotu : Dostęp do strefy z typami VIP
2.Opis przedmiotu :

Drodzy przyjaciele. Kto jest chętny na zrzutkę na typy z serwisu http://www.blogabet.com/

od użytkownika: http://moneyguarantee.blogabet.com/

Dlaczego akurat ten typer, ta strona itp ?
1. Strona blogabet.com jest chyba najbardziej renomowanym serwisem zajmującym sie sprzedażą typów (wiadomo że tego typu stron jest w internecie pełno).
2. Jeśli miesiąc zakończy się stratą otrzymujemy 100% zwrotu. Fakt ten jest gwarantowany przez serwis blogabet.com a nie tego typera także możemy spać spokojnie.
3. 99% typów jest podawanych z minimum 24 godzinnym wyprzedzeniem więc nie trzeba się martwić że zabraknie czasu na obstawianie.
4.W każdym miesiącu otrzymujemy kilkadziesiąt typów.
5.Wszystkie typy są dostępne w prawie każdym buku, natomiast żeby zmaksymalizować zysk wystarczy tylko jeden - pinnacle. Jeśli masz konto w bet365/bet-at-home/bwin itp to nic nie szkodzi.
6. Typer ma 10% yield (przy ponad 800 typach to baardzo dobry wynik). Ma 932 zweryfikowane typy, tylko jeden nie zweryfikowany. Podczas całego roku 2014 stratę zaliczył tylko w lipcu (zaledwie jedna jednostka). Reszta miesięcy grubo na plus.

Dlaczego sam tego nie kupię tylko chcę robić zrzutę?
Bukmacherka to nie jest moja praca tylko hobby. Nie obracam dużym bankrollem dlatego nie mam zamiaru jednorazowo wydać ~200zł. Będę szczęśliwy jeśli zarobie na tym 500-1000zł. Koszt początkowy 200zł bardzo by mi obniżył taką możliwość.

Mam nadzieje na pozytywny odzew. Pozdrawiam Wink

3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PRIV - proszę podać adres e-mail z facebooka żebym dodał Was do odpowiedniej grupy na facebooku.
5.Cena : Cena została ustalona na 25,00zł i nie podlega negocjacji. Kupując w takiej cenie oszczędzacie 175,00zł
.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Do ustalenia. PayPal, konto bankowe , Skrill


RE: Dostęp do typów u najlepszego typera na blogabet.com KILKAKROTNIE TANIEJ - Panix - 27-09-2014 23:04

Skąd ta obniżka?


RE: Dostęp do typów u najlepszego typera na blogabet.com KILKAKROTNIE TANIEJ - Xaimeer - 27-09-2014 23:18

Chyba jest wyraźnie napisane. To jest zrzuta na typy. Jeśli będzie sporo chętnych to będzie jeszcze taniej.


RE: Dostęp do typów u najlepszego typera na blogabet.com KILKAKROTNIE TANIEJ - lkserwis - 28-09-2014 15:47

ruszyło coś w temacie? ja jestem chętny jak coś Wink


RE: Dostęp do typów u najlepszego typera na blogabet.com KILKAKROTNIE TANIEJ - Klin - 28-09-2014 16:00

Także chętny


RE: Dostęp do typów u najlepszego typera na blogabet.com KILKAKROTNIE TANIEJ - henry2031 - 29-09-2014 12:43

Ja również mogę się dołączyć


RE: Dostęp do typów u najlepszego typera na blogabet.com KILKAKROTNIE TANIEJ - PETERILLUSION - 29-09-2014 12:52

Rowniez jestem.


RE: Dostęp do typów u najlepszego typera na blogabet.com KILKAKROTNIE TANIEJ - Xaimeer - 29-09-2014 14:04

henry2031 wyczyść skrzynkę


RE: Dostęp do typów u najlepszego typera na blogabet.com KILKAKROTNIE TANIEJ - kasass - 29-09-2014 18:30

a sprzedaz typow nie jest zabroniona??


RE: Dostęp do typów u najlepszego typera na blogabet.com KILKAKROTNIE TANIEJ - sendlicz - 29-09-2014 18:42

też chętny ale zależy od ceny