Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 50-80zl dzien na sms-ach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj 50-80zl dzien na sms-ach (/Temat-Zarabiaj-50-80zl-dzien-na-sms-ach-98635)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabiaj 50-80zl dzien na sms-ach - AnnaKa - 28-09-2014 19:01

@szykiryki to i tak nie będzie wiarygodne wiesz dlaczego? Ponieważ wszystko idzie przerobić. Autorowi widocznie nie zależy na sprzedaży bo oddałby do oceny.


RE: Zarabiaj 50-80zl dzien na sms-ach - szykiryki - 28-09-2014 19:08

@AnnaKa, doskonale o tym wiem, ale chce, żeby się trochę napocił przy robieniu screenów Smile.

Poza tym, na tym forum są ogarnięciu ludzie i na pewno nie kupią kota w worku bez recenzji od osoby, która nawet nie udziela/udzielała się w tematach dotyczących premium sms/sub.
Autorze, uwierz mi, tutorzy te Twoje 50 zł/dzien naprawdę nie potraktują jak żyły złota Smile. Dla kupujących to jednak sygnał- nie chce dać do recenzji- sprzedaje, za przeproszenie, shit.
Ale powodzenia i z niecierpliwoscia czekam na tą recenzję od pierwszego, odważnego kupującego Big Grin


RE: Zarabiaj 50-80zl dzien na sms-ach - AnnaKa - 29-09-2014 02:59

Kupiłbym bo co mi szkodzi ale wolałbym chyba zainwestować w poradnik od szykiryki niż inwestować w kogoś kto czerpie zysk na naiwności użytkowników.

Według mnie autor powinien oddać do recenzji. No cóż poczekam może odezwie się ten co kupił przez alledrogo


RE: Zarabiaj 50-80zl dzien na sms-ach - SylvvuuuS - 29-09-2014 10:19

Dla mnie to jakaś ściema. Pisałam do niego na priv i nawet nie chce podać loginu osoby, która rzekomo kupiła poradnik. facepalm


RE: Zarabiaj 50-80zl dzien na sms-ach - unforgivable - 29-09-2014 10:25

Combo postów potrzebne do wystawienia poradnika Xpokerface

LINK


Zarabiaj 50-80zl dzien na sms-ach - surfer0700 - 30-10-2014 10:15

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.