Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam strony internetowe, skonfiguruję, pomogę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam strony internetowe, skonfiguruję, pomogę (/Temat-Wykonam-strony-internetowe-skonfiguruje-pomoge-98631)



Wykonam strony internetowe, skonfiguruję, pomogę - Gremquen - 27-09-2014 19:17

Witam.
Od ok 4 lat interesuję się webmasterką, wykonałem wiele for, portalów, swego czasu napisałem nawet swój własny CMS pod PTC Refback.
Od tego czasu niestety troszkę zapomniałem PHP i MySql, ale nadal sobie radzę w gotowym kodzie.

Oferuję tworzenie stron internetowych na podstawie gotowych CMS-ów, jak Wordpress, Joomla, Php-Fusion, myBB, PHPBB, IPB, SMF i innych.
Tworzę również stronę z samych szablonów html + css. Skonfiguruję je pod twoje potrzeby, mogę zmienić kolory, grafikę. Podstawową grafikę robię sam, bardziej zaawansowane należy zlecić grafikowi.

Naprawię błędy, zainstaluje wtyczki, zrobię (prawie) wszystko na Twojej stronie Internetowej.
Przetłumaczę również teksty polski <--> angielski.

Potrzebuję pieniędzy, także chwytam się wszystkiego. Ceny nie są wysokie, staram się wszystko robić w krótkim czasie.

Kontakt PW lub mail: [email protected]
Pozdrawiam serdecznie,
Adrian


Wykonam strony internetowe, skonfiguruję, pomogę - Klin - 02-01-2015 14:34

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.