Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co zrobić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co zrobić ? (/Temat-Co-zrobic-98624)



Co zrobić ? - roonek1 - 27-09-2014 18:33

Cześć !
Otóż siedzę na tym forum już dobry miesiąc (chyba nawet dwa) i nadal moje przychody są zerowe. Próbowałem się pobawić trochę w PPA (firesub) i po lekkim spamie miałem tylko 1 lead (moim zdaniem już bardzo mało osób się na to nabiera Sad). Chciałem się pobawić w fake konta na fejsie. Tam przy pierwszym koncie (miałem z 150 znajomych) dostałem weryfikację konta przy dodaniu jednego posta do 5 grup. Na drugim koncie miałem już z 1500 znajomych i wyszło to samo. Zrobiłem też FanPage, ale przy tym się skończyło. Miałem (mam) 700 +/- lajków, ale nie wiem co zrobić, żeby mieć więcej i jakoś zarobić. Mój jedyny czysty zarobek w internecie to poprzez stronę przepisuj.pl (1 zł).
Teraz moje pytanie brzmi następująco: Czy opłaca mi się w to nadal bawić jak przez te prawie 2 miesiące zarobiłem jakby nie patrzeć grosze. Czy może ścisnąć pośladki i próbować dalej ?
Chciałbym też dodać, że chciałbym zarabiać nawet te 10 zł na tydzień, żeby mieć na drobne wydatki. Niby czytałem te wszystkie poradniki z tego forum, ale jak widać mi nie pomogły. Może po prostu jestem w tym biznesie beznadziejny.


RE: Co zrobić ? - Juhas - 27-09-2014 19:17

Od razu nastawiasz się że nie zarobisz to tak jest.


RE: Co zrobić ? - KerPwn - 27-09-2014 19:22

Skoro już siedzisz na forum trochę, zapewne znasz już większość metod zarabiania, wybierz jedną która Ci się podoba PPC, PPD, cokolwiek...
Następnie zacznij szukać poradnik, nie ograniczaj się tylko do forum, wystarczy podstawa angielskiego aby zrozumieć wiele darmowych poradników które krążą po internecie, im więcej ich przeczytasz tym lepiej dla Ciebie. Nie chodzi żeby wzorować się na jednym ale łącząc kilka metod opisanych w różnych poradnikach można naprawdę dobrze zarobić Smile

PS. Samo siedzenie i czytanie forum pieniążków Ci nie da Undecided


RE: Co zrobić ? - roonek1 - 27-09-2014 20:08

Oczywiście, że nie siedzę cały czas na forum nic nie robiąc. Najpierw troszkę poczytałem a potem zabrałem się do pracy. Wracając co jakiś czas na forum. Kiedy chodzi o wybranie jakieś metody to nie mam pojęcia którą mógłbym wybrać bo w żadnej nie zrobiłem czegoś większego.


RE: Co zrobić ? - fernandos901 - 27-09-2014 20:34

moze buxy?


RE: Co zrobić ? - Klin - 27-09-2014 20:40

Problem chyba lezy w tym ze duzo czytasz a malo dzialasz, przeczytaj cos i odrazu to testuj. Nie czekaj az spadnie samo z nieba ; )


RE: Co zrobić ? - roonek1 - 27-09-2014 20:55

Czy ja wiem, coś próbowałem, ale jest już tak dużo osób, które robią to samo od dawna i mają "stałych klientów", że trudno było mi się wybić. Też jest opcja inwestycji, ale tutaj odpadam bo nie mam takich środków.


RE: Co zrobić ? - kkorpik - 28-09-2014 17:02

Nie łam się. To, że w danej branży jest dużo osób, nie znaczy że nie ma ta miejsca dla Ciebie.
To może oznaczać tylko, że jest tam TŁUM.
Z reguły w takim tłumie brakuje prawdziwego lidera, albo eksperta dziedziny.

Ucz się, czytaj, zdobywaj informacje i tak jak napisał Ci kolega KLin wprowadzaj do życia.
Dopiero podczas działania zdobyta informacja zamienia się w wiedzę i doświadczenie.
Chwyć temat, który Ci się podoba i w którym czujesz się dobrze, a potem NAPRZÓD :-)