Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poszukuję] Facebook Like Viral - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poszukuję] Facebook Like Viral (/Temat-Poszukuje-Facebook-Like-Viral-98619)



[Poszukuję] Facebook Like Viral - VoreCC - 27-09-2014 17:34

Witajcie!
Szukam skryptu viral na stronę/bloga. Chodzi o to że ktoś wchodzi zainteresowany treścią, klika gdziekolwiek (albo w krzyżyk czy coś) na wyskakującym okienku i nieświadomie/ świadomie ale przymusem lajkuje fanpage.

Z góry bardzo dziękuję!


RE: [Poszukuję] Facebook Like Viral - KediK - 27-09-2014 18:15

Dołączam się do prośby!


RE: [Poszukuję] Facebook Like Viral - Klin - 27-09-2014 20:34

Czyli najprostszy w swiecie LikeJacker. Chyba jest gdzies na forum, poszukajcie Wink Tylko teraz pod poprawna nazwa

Ps. Gdybyscie nie mieli nic sensownego moge jutro wstawic


RE: [Poszukuję] Facebook Like Viral - fernandos901 - 27-09-2014 20:53

mozesz wstawic bo poszukuje.


RE: [Poszukuję] Facebook Like Viral - explrlz - 28-09-2014 10:26

Siedze trochę w temacie Facebookowym i muszę powiedzieć ze takie rozwiązanie jak LIKEJACKER jest strzałem w stopę. Jeśli Twoja domena nie posiada jakiegoś stażu (powiedzmy rok czasu i chociaż pr 1) to szybko pojawi sie przycisk potwierdzenia Like a żaden darmowy skrypt tego nie obsługuje Smile Następnie twoja domena zostaje zgłoszona przez spam i za każdym razem jak ktoś będzie udostępniał Twojego URL na FB będzie proszony o przepisanie captcha.


Dla tych którym nie chce sie czytać - Nie polecam LIKEJACKERów Smile


RE: [Poszukuję] Facebook Like Viral - VoreCC - 28-09-2014 10:39

(28-09-2014 10:26)explrlz napisał(a):  Siedze trochę w temacie Facebookowym i muszę powiedzieć ze takie rozwiązanie jak LIKEJACKER jest strzałem w stopę. Jeśli Twoja domena nie posiada jakiegoś stażu (powiedzmy rok czasu i chociaż pr 1) to szybko pojawi sie przycisk potwierdzenia Like a żaden darmowy skrypt tego nie obsługuje Smile Następnie twoja domena zostaje zgłoszona przez spam i za każdym razem jak ktoś będzie udostępniał Twojego URL na FB będzie proszony o przepisanie captcha.


Dla tych którym nie chce sie czytać - Nie polecam LIKEJACKERów Smile

Hmm, a gdyby wyskakiwało tylko okienko ze zwykłym przyciskiem like (bez oszukiwania, krzyżyków itd. samo przymuszenie do zalikeowania)? A co do domeny to mam kilka ponad półrocznych, jedną mógłbym poświęcić celem testów. Jedyne czego mi brakuje to skryptu, testowałem kilkanaście ale wszystkie są z przed 2012 roku i o kant dupy rozbić Sad


[Poszukuję] Facebook Like Viral - surfer0700 - 02-01-2015 08:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.