Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik xerq i 4funsecond - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik xerq i 4funsecond (/Temat-Dziennik-xerq-i-4funsecond-98618)



Dziennik xerq i 4funsecond - 4funsecond - 27-09-2014 17:13

4FunSecond

Siemka. Ja nazywam się Bartek, mam 13 lat i na forum jestem już od około 2misiące. Starałem się zakładać już dzienniki, jednak z lenistwa przestawałem je uzupełniać. smutny Zarabiam na wszystkim, w czym widzę możliwość zarobku. Zaczynałem na sub-sms - tam dorobiłem się 250zł. Te 250zł niestety wywaliłem w rl na jedzenie, wyjścia itd. Sad Następnie próbowałem na shorte - tak jakiś lamus wrzucił mi linka do autosurfa (do dziś podejrzewam o to Xerqa !! 4 ) i przestałem tam zarabiać. Następne były konta Facebook - i tutaj mi się udało, staram się na tym zarabiać do teraz. Był też czas w którym nie robiłem zupełnie nic, i chcę teraz tego uniknąć.Xpokerface Zarabiać chcę na wszystko - w poprzednim dzienniku miałem jako cel zarobienie na RC jednak po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku że to strata pieniędzy i zabrakło motywacji.pokerface To sprawiło, że odechciało mi się zarabiania a teraz mam nadzieję, że xerq mnie zmotywuje a ja go.
Dodam jeszcze, że xerq będzie moim nauczycielem w programowaniu, bo z tego co widzę to na prawdę może się później przydać. Za jakiś czas wolałbym zarabiać robiąc ludziom dobrze (bez skojarzeń Big Grin ) a nie ich okradać Smile


RE: Dziennik xerq i 4funsecond - notentego - 27-09-2014 18:17

"C#, a następnie - C++" kolejność Ci się nie pomyliła? C# dopiero teraz zaczyna "wchodzić" w życie więc jak zaczniesz z C# to już przy nim zostań ;p


RE: Dziennik xerq i 4funsecond - ne11y - 27-09-2014 20:45

studiuje informatyke na 2 roku i zeby zaczac sie uczyc c# to musisz miec podstawy c++. Tak jest u mnie w programie naucznia (na 1 roku mialem c++ teraz od pazdziernika zaczynamy z c#). Moja rada mniej planuj wiecej czytaj na temat informatyki. ;p


Dziennik xerq i 4funsecond - MaLiN - 02-12-2015 02:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.