Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama refa na innych buxach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Reklama refa na innych buxach. (/Temat-Reklama-refa-na-innych-buxach-98612)



Reklama refa na innych buxach. - paaawel - 27-09-2014 14:36

Hej, mam takie pytanie. Niektórzy na buxach reklamują swojego refa z innego buxa. I tu jest moje pytanie, czy to się opłaca? Robi tak ktoś? Ile refów dziennie wchodzi?


RE: Reklama refa na innych buxach. - maxiu170 - 27-09-2014 14:58

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Jak dobrze napiszesz test reklamowy i zachęcisz ludzi do rejestrowania się to się zapiszą. Pamiętam jak na strefie klików reklamę wykupiłem i 60 ludzi się zapisało do programu. Ale nie zawsze jest tak kolorowo.


RE: Reklama refa na innych buxach. - 9Jarek9 - 05-10-2014 18:23

Jak reklamujesz nowego buxa to jest szansa, że wyłapiesz poleconych, bo mało osób ma tam konto.
Jeśli reklamujesz stronę która działa od dawna to szansa jest mniejsza, bo sporo osób może mieć tam konto.
A czy się opłaca to ciężko powiedzieć - możesz wydać np. 100$ na reklame, zdobędziesz setki poleconych, ale strona którą reklamowałeś okazuje się scamem i jesteś 100$ na minusie. Może być tak, że kupisz reklame, zdobędziesz poleconych, strona będzie płacić, ale kwota się nie zwróci, albo będzie się zwracać przez bardzo długi okres czasu.


RE: Reklama refa na innych buxach. - venzer - 05-10-2014 21:05

Ale kto nie ryzykuje ten z buxa nie wypłacaWink
A na poważnie to trzeba próbować raz zyskasz raz stracisz tak już jest. Próbuj na małe kwoty i testuj.