Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
straty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: straty (/Temat-straty-98589)



straty - ssssss94 - 27-09-2014 01:12

Jestem zainteresowany zaczęciem zabawy(na początku) w opcjach binarnych.
Potem być może wezmę się za to w ramach dodatkowego zarabiania.
Mam kilka pytań: z tego, co widzę, dużo osób zarabia w ten sposób niemałe kwoty, które skąś muszą się brać :-)
Kto na tym traci w takim razie? Inni użytkownicy?

Nr2. Jakie są serwisy Opcji binarnych z najmniejszą wpłatą?

Nr3. Niech wypowiedzą się osoby które straciły na Opcjach dużo i tego nie odzyskały: Ile straciliście?


RE: straty - Comparic - 27-09-2014 11:10

Więcej osób traci niż zarabia i to dużo więcej. To nie jest łatwa zabawa, natomiast oczywiście da się zarobić, tyle że trzeba poświecić sporo czasu na naukę.


RE: straty - NoVi - 27-09-2014 11:25

To tak samo podejrzewam działa jak u bukmacherów.
90% osób, które wpłaci jakiś swój depozyt, prędzej czy później, zostawia go u brokera.

A 10% osób, które umiejętnie inwestują, mają wiedzę, doświadczenie, dają radę coś z tego wyciągnąć, a broker im wypłaca, z zarobionych już pieniędzy Wink

można by rzecz, że w OB użytkownik sponsoruje użytkownika Smile


RE: straty - MaLiN - 27-09-2014 11:26

(27-09-2014 01:12)ssssss94 napisał(a):  Mam kilka pytań: z tego, co widzę, dużo osób zarabia w ten sposób niemałe kwoty, które skąś muszą się brać :-)
Kto na tym traci w takim razie? Inni użytkownicy?

Tak jak Comparic pisał, większość przegrywa z dość prostych powodów/ze swojej głupoty i z stąd właśnie masz między innymi te kwoty na wypłacenie zysków. W dodatku brokerzy oferują określone zwroty z danej opcji (z reguły od 65 do 85%) a z tego co wiem, resztę procentów nawet jak wygrasz i tak trafia do brokera Smile

(27-09-2014 01:12)ssssss94 napisał(a):  Nr2. Jakie są serwisy Opcji binarnych z najmniejszą wpłatą?

Od razu napiszę, że fakt iż broker oferuje najniższy depozyt, może być równoznaczny z jakością jego usługi, więc nie warto zawsze się tym kierować Tongue

BDSwiss - http://www.binary24.pl/pl/top/bdswiss

TopOption - http://www.binary24.pl/pl/top/top_option (jednak po ostatnich zachowaniach platformy, jednak bym nie brał jej pod uwagę)


RE: straty - trio - 27-09-2014 14:39

(27-09-2014 01:12)ssssss94 napisał(a):  Jestem zainteresowany zaczęciem zabawy(na początku) w opcjach binarnych.
Potem być może wezmę się za to w ramach dodatkowego zarabiania.
Mam kilka pytań: z tego, co widzę, dużo osób zarabia w ten sposób niemałe kwoty, które skąś muszą się brać :-)
Kto na tym traci w takim razie? Inni użytkownicy?

Nr2. Jakie są serwisy Opcji binarnych z najmniejszą wpłatą?

Nr3. Niech wypowiedzą się osoby które straciły na Opcjach dużo i tego nie odzyskały: Ile straciliście?

Odradzam calkowicie traktowanie powaznego biznesu jako zabawe o ile z gory przeznaczasz swoje pieniadze na strate poprzez rozrywke grajac na opcjach binarnych.
Celem brania udzialu w tym biznesie jest jak w kazdym innym dawanie zarobku.
Brokerow jest mnostwo ale malo tych naprawde dobrych.
Na opcjach stracilem okolo $300 poczatkowo przez okres okolo 2 lat, pozniej zarobilem wielokrotnie wiecej.


RE: straty - MaLiN - 06-10-2014 17:41

Można porównać to do rynku Forex. Gdy w Polsce pojawiały się możliwości inwestowania na Forex, brokerzy również robili rożne przekręty itd. Oczywiście nie wszyscy. Tak samo jest z opcjami, im bardziej w Polsce temat będzie znany, tym mniej będzie przekrętów Smile