Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System Bukmacherski! Kursy ponad 2! Łatwy zarobek $$$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: System Bukmacherski! Kursy ponad 2! Łatwy zarobek $$$ (/Temat-System-Bukmacherski-Kursy-ponad-2-Latwy-zarobek-98585)

Strony: 1 2 3


System Bukmacherski! Kursy ponad 2! Łatwy zarobek $$$ - NoVi - 26-09-2014 21:41

1.Nazwa przedmiotu : System grania LIVE! Duże kursy!
2.Opis przedmiotu : Do sprzedania mam mój własny system do grania zakładów live! Kursy wyłapywane zawsze powyżej 2. Ryzyko jak w każdym systemie.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : via PW
5.Cena :20zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Skrill, Przelew bankowy.



Od siebie dodam, że często sobie tym sposobem gram i jestem ogólnie zadowolony. Czasem zdarza się gorszy dzień, ale tak to jest w zakładach!

Zapraszam jakieś wiarygodne osoby, do zrecenzowania systemu!
Pomimo że jestem stażem nowy na forum, myślę że będziecie zadowoleni.

Edit:

Warto jeszcze dodać, że opcje do gry, które nas interesują są dostępne u 3/4 buków, które oferują mecze na live.Także nie ma tu jakichkolwiek ograniczeń.

Pozdrawiam


RE: System Bukmacherski! Kursy ponad 2! Łatwy zarobek $$$ - szykiryki - 26-09-2014 21:56

Najbardziej wiarygodne są opinie moderatorów.
Chociaż nie każdy, i bardzo dobrze, recenzuje poradniki dotyczące gry na buku. Ale pewnie surfer Ci zaopiniuje Smile


P.S. wrzuć parę screenów z poszczególnych gier, żebyśmy mogli zobaczyć relację przegranych do wygranych Smile


RE: System Bukmacherski! Kursy ponad 2! Łatwy zarobek $$$ - NoVi - 26-09-2014 22:03

Wrzucę na pewno. muszę się tylko odkopać z zajęć, ale przecież nikomu się nie śpieszy Wink

Warto jeszcze dodać, że opcje do gry, które nas interesują są dostępne u 3/4 buków, które oferują mecze na live. także nie ma tu jakichkolwiek ograniczeń.


RE: System Bukmacherski! Kursy ponad 2! Łatwy zarobek $$$ - batman - 26-09-2014 22:20

Dziala na bet365 ?
Jaka jest szansa na trafienie?


RE: System Bukmacherski! Kursy ponad 2! Łatwy zarobek $$$ - Szrejter - 26-09-2014 22:20

Prosze o wiecej info.


RE: System Bukmacherski! Kursy ponad 2! Łatwy zarobek $$$ - NoVi - 27-09-2014 00:02

tak dziala ne bet365, bez zadnych problemow.
jaka jest szansa trafienia ? duza.
moglbym rzec ze nawet jest to w granicach 90%. Bo srednio w 90% meczach, ktore mozna typowac dzieki systemowi, jest wlasnie zdarzenie na ktorym mozemy zarobic.

taptniete z mojej S3 Smile


RE: System Bukmacherski! Kursy ponad 2! Łatwy zarobek $$$ - batman - 27-09-2014 00:08

czyli jak nie w pierwszym to w drugim meczu wejdzie typ?
Ryzyko minimalne ? tylko 10 procent?
Bedzie recka odjakiegos moderatora?


RE: System Bukmacherski! Kursy ponad 2! Łatwy zarobek $$$ - Stalmer - 27-09-2014 00:22

Pytanko: System działa na bet at home?


RE: System Bukmacherski! Kursy ponad 2! Łatwy zarobek $$$ - NoVi - 27-09-2014 07:35

tak, mysle ze ryzyko jest na prawde ninimalne.

Tak na bet at home takze powinno dzialac

taptniete z mojej S3 Smile


RE: System Bukmacherski! Kursy ponad 2! Łatwy zarobek $$$ - Szrejter - 27-09-2014 10:13

Kiedy recka ?