Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowiuśki, Pewny Przed 1 Godziną Wystartował!!!! Dopiero 6 0Sób Się Zapisało!! Polecam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowiuśki, Pewny Przed 1 Godziną Wystartował!!!! Dopiero 6 0Sób Się Zapisało!! Polecam (/Temat-Nowiuski-Pewny-Przed-1-Godzina-Wystartowal-Dopiero-6-0Sob-Sie-Zapisalo-Polecam-98583)

Strony: 1 2


Nowiuśki, Pewny Przed 1 Godziną Wystartował!!!! Dopiero 6 0Sób Się Zapisało!! Polecam - timo7 - 26-09-2014 21:17

Witam serdecznie. Właśnie przed chwilą wpadł mi nowy PTC godny wypróbowania. Wiem niewiele o nim ale wiem, że admin posiada już 2 podobne programy ( NOMINIMUMCLIX, NOMAXIMUMCLIX, KTÓRE WYPŁACAJĄ )spróbuje coś wyskrobać. A więc podobnie jak w poprzednich:


-Pierwsze 10.000 osób dostanie konto premium plus 0,10$ do konta reklamodawcy.
-Od 0,01$ do 0,05$ za klik
-Brak minimum do wypłaty
-Nie płacimy fees przy wypłacie
-Nie musimy nic inwestować
-Możliwość wypożyczenia poleconych
-Akceptują paypal, okpay & perfectmoney i inne


[Obrazek: banner2.gif]

TUTAJ MOŻNA ZOBACZYĆ JAK WYGLĄDA PROGRAM

[Obrazek: j7dwcn.png]

ZAPRASZAM DO REJESTRACJI Z BANERA PONIŻEJ

[Obrazek: banner2.gif]

REF LINK http://www.noinvestmentclix.com/?ref=timo7
CZYSTY LINK http://www.noinvestmentclix.com/

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO ZABAWY Smile



RE: Nowiuśki, Pewny Przed 1 Godziną Wystartował!!!! Dopiero 6 0Sób Się Zapisało!! Polecam - VoreCC - 27-09-2014 16:30

Jak możesz mówić o czymś co istnieje od godziny że jest pewne? pokerface


RE: Nowiuśki, Pewny Przed 1 Godziną Wystartował!!!! Dopiero 6 0Sób Się Zapisało!! Polecam - szczygielek - 27-09-2014 16:35

minimalna do wypłaty jaka?


RE: Nowiuśki, Pewny Przed 1 Godziną Wystartował!!!! Dopiero 6 0Sób Się Zapisało!! Polecam - GPlayer - 27-09-2014 17:38

Kolejny scam, kolejnego scammera...

Jak chcecie to klikajcie żeby te 2 centy wypłacić, ale po 1 miesiącu albo mniej bux'y tego scammera znikną.. Sex


RE: Nowiuśki, Pewny Przed 1 Godziną Wystartował!!!! Dopiero 6 0Sób Się Zapisało!! Polecam - timo7 - 27-09-2014 20:56

Licencje ma wykupioną na rok to po pierwsze. Po drugie ten admin posiada trzy buxy i jestem w trzech zapisany i jak narazie zarobiłem w nich a nie straciłem. Po trzecie czy każdy bux to scam ???? skoro tak to po co na tym forum się wypowiadasz skoro niewierzysz, że można na nich coś zarobić. Może ty trafiałeś na same scamy nie powiem, że tak nie jest dużo jest teraz podobnych buxów i wszystko na podobnych skryptach więc oszuści się zdarzają.

POZDRAWIAM


RE: Nowiuśki, Pewny Przed 1 Godziną Wystartował!!!! Dopiero 6 0Sób Się Zapisało!! Polecam - timo7 - 27-09-2014 22:31

Minimum Wypłaty To 0,02 Na Payeer.


RE: Nowiuśki, Pewny Przed 1 Godziną Wystartował!!!! Dopiero 6 0Sób Się Zapisało!! Polecam - Damkofr - 28-09-2014 21:25

I co to ma do rzeczy że 6 osób się tylko zapisałoLolJerk


RE: Nowiuśki, Pewny Przed 1 Godziną Wystartował!!!! Dopiero 6 0Sób Się Zapisało!! Polecam - Pink134lol - 02-10-2014 15:44

I strona obecnie nie działa. Koniec buxa?


RE: Nowiuśki, Pewny Przed 1 Godziną Wystartował!!!! Dopiero 6 0Sób Się Zapisało!! Polecam - Karamber - 04-10-2014 17:57

scam pewnie


RE: Nowiuśki, Pewny Przed 1 Godziną Wystartował!!!! Dopiero 6 0Sób Się Zapisało!! Polecam - Ando - 04-10-2014 18:02

Jak ktoś wstawi dowód wypłaty to się zobaczy ale póki co.. będę tylko obserwował wątek.