Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UtubeHits.com Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Komentarze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: UtubeHits.com Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Komentarze (/Temat-UtubeHits-com-Youtube-Darmowe-Wyswietlenia-Polubienia-Subskrybcje-Komentarze-98553)

Strony: 1 2 3


RE: UtubeHits.com Bot Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Favorites - kroser - 01-11-2014 21:49

[Obrazek: fffff.jpg]


RE: UtubeHits.com Bot Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Favorites - patulsky1337 - 01-11-2014 21:55

Mi wszystko normalnie działa ale wstawiłem swój filmik kilka godzin temu i na próbe wziąłem 100 wyświetleń i 50 like'ów... do tej pory zrealizowali tylko 1 wyświetlenie :_;. Niedługo będę miał juz 1000 wymian i dostanę Vipa... mam nadzieje, że wtedy się polepszy.

@offtopic

Znacie może jeszcze jakieś inne sposoby na szybkie, jakościowe wyświetlenia, tak, żeby utubehits działało w tle+ jeszcze jakiś inny bot?


RE: UtubeHits.com Bot Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Favorites - magneto - 01-11-2014 23:41

Jak komuś bot nie startuje po wciśnięciu start to prawdopodobnie jego konto youtube się nie zapisało - musi mieć ono końcówkę @gmail.com


RE: UtubeHits.com Bot Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Ulubione - durfiks - 07-11-2014 07:49

http://scr.hu/12t3/pi9rv
miał ktos moze podobny problem z odpaleniem ?Sad


RE: UtubeHits.com Bot Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Ulubione - magneto - 20-11-2014 16:41

Dostępny jest język polski na stronie.


RE: UtubeHits.com Bot Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Ulubione - magneto - 21-02-2015 18:43

Można też zarabiać punkty bez pobierania programu.
Punkty otrzymujemy za lajkowanie, subskrybowanie, komentowanie i dodawanie do ulubionych na stronie.


RE: UtubeHits.com Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Komentarze - metodiccrowller - 28-01-2016 13:29

thx nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn


RE: UtubeHits.com Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Komentarze - tomkat - 01-02-2016 16:59

gdzie można pobrać tego bota ?