Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UtubeHits.com Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Komentarze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: UtubeHits.com Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Komentarze (/Temat-UtubeHits-com-Youtube-Darmowe-Wyswietlenia-Polubienia-Subskrybcje-Komentarze-98553)

Strony: 1 2 3


UtubeHits.com Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Komentarze - magneto - 26-09-2014 13:02

UtubeHits.com Jest to strona dzięki której można promować swoje filmy na YouTube. Punkty zdobywa się przez lajkowanie ,subskrybowanie, oglądanie, komentowanie filmów innych osób.

Strona oferuje:
- Wyświetlenia
- Lubię
- Subskrybcje
- Ulubione
- Komentarze
- Nie lubię
- video checker - sprawdzanie czy filmy/kanały nie zostały usunięte
- masowe dodawanie filmów/kanałów

System poleconych:

Dodaj nasz banner / link na swoją stronę, a otrzymasz:

250 Punktów za każdego poleconego użytkownika
20% od kwoty wydanej przez twojego poleconego
0.1 punktu za każdą wymianę Twojego poleconego

*Aby otrzymać prowizję, Twój polecony musi wykonać co najmniej 100 wymian na naszej stronie.

Link: utubehits.com


RE: UtubeHits Bot Youtube - VoreCC - 26-09-2014 13:24

Wypłacają? Jak odbywają się wypłaty (chodzi mi o wymianę punktów na $, fajny surfbar by z tego był


RE: UtubeHits Bot Youtube - Rabza - 26-09-2014 19:52

Wielkie dzięki Smile na pewno się przyda


RE: UtubeHits Bot Youtube - fernandos901 - 27-09-2014 20:57

dzikei stary,przyda sie,


RE: UtubeHits.com Bot Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subsckybcje,Favorites - magneto - 24-10-2014 06:29

Można teraz ustawić czas wyświetlania filmu.


RE: UtubeHits.com Bot Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Favorites - Mariush1 - 24-10-2014 08:17

Zgłoszone za link


RE: UtubeHits Bot Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Favorites - magneto - 24-10-2014 09:21

Zgłosić to ta ja mogę ciebie z nabijanie postów.


RE: UtubeHits Bot Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Favorites - patulsky1337 - 24-10-2014 12:03

jakie ratio?


RE: UtubeHits Bot Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Favorites - magneto - 24-10-2014 12:10

Rato 1:1


RE: UtubeHits Bot Youtube Darmowe Wyświetlenia,Polubienia,Subskrybcje,Favorites - patryk574 - 27-10-2014 17:34

gdy klikam "start" nic się nie dzieje ( jestem zalogowany na konto YT )