Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wątpliwości - programy PTC/BUX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wątpliwości - programy PTC/BUX (/Temat-Watpliwosci-programy-PTC-BUX-98520)



Wątpliwości - programy PTC/BUX - haha40027 - 25-09-2014 15:26

Witam!

Od pewnego czasu szukam w necie informacji i niestety nie mogę dojść do ostatecznej odpowiedzi na moje pytanie...

1)
Jak powinno rozliczać się przychody z takich programów jak np. paidverts?

Gdzieś widziałem, że "powinno" się rozliczać ze wszystkich środków pozostawionych do dyspozycji, czyli mam 20$ na koncie i nie wypłacam ich tylko reinwestuję, więc takie coś(według tego, co gdzieś wyczytałem) powinienem rozliczać, a nie tylko to co wypłacam na konto :o
Tylko jak ja miałbym to rozliczać skoro będę miał kilkaset/kilka tysięcy takich kampanii, a wypłacę może 100$ na swoje konto Undecided

Jak to z tym w końcu jest i czy w takich programach można odliczyć coś takiego jak koszty uzyskania przychodu?

2) Jak już dostanę tą wypłatę(w $) to rozliczam na podstawie kursu NBP z dnia poprzedniego?

Zdaję sobie sprawę z tego, że tematów jest tu wiele, ale uwierzcie, że przeczytałem już masę takich tematów, pytałem też różne osoby i podsumowując - na pewno były 2-3 różne opinie na ten temat... Możliwe, że w tym natłoku jakiś przeoczyłem, więc jeśli tak by faktycznie było to bardzo przepraszam

W przyszłym roku będę się rozliczał dopiero po raz pierwszy i nie chciałbym mieć przez to problemów - jeżeli ktoś jest obeznany ws. podatków albo zna kogoś to byłbym też bardzo wdzięczny za wszelkie informacje(nie ukrywam, że mnie aspekt podatków przeraża i wolałbym skorzystać z czyjejś pomocy) Pewnie nie będą to jeszcze takie kosmiczne zarobki, ale nie zamierzam kombinować i unikać US Rolleyes
Z tego też powodu proszę o wyrozumiałość.


RE: Wątpliwości - programy PTC/BUX - haha40027 - 27-09-2014 20:22

Czy ktoś się orientuje i pomoże?
Bardzo mi na tym zależy.