Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
G2A.com = Mentoring + Objaśnienie + refbacki + sponsoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: G2A.com = Mentoring + Objaśnienie + refbacki + sponsoring (/Temat-G2A-com-Mentoring-Objasnienie-refbacki-sponsoring-98512)

Strony: 1 2


G2A.com = Mentoring + Objaśnienie + refbacki + sponsoring - CoinBitZ - 25-09-2014 14:01

Zamykam G2A już i tak wypalone


RE: G2A.com = Mentoring + Objaśnienie + refbacki + sponsoring - Dereeris - 25-09-2014 14:38

Masz rację, nie widziałem tu jeszcze mentora do g2a, zarejestrowany z refa, pw poszło


RE: G2A.com = Mentoring + Objaśnienie + refbacki + sponsoring - Fatall - 25-09-2014 16:15

Zarejestrowałem się z refa, patrz PW Smile


RE: G2A.com = Mentoring + Objaśnienie + refbacki + sponsoring - KerPwn - 25-09-2014 16:20

Warto by było dodać jakieś dowody bo puste słowa o tysiącach euro są wszędzie.


RE: G2A.com = Mentoring + Objaśnienie + refbacki + sponsoring - Babcia_Irenka - 25-09-2014 17:06

Napisałem na GG, zobaczymy co z tego będzie Big Grin


RE: G2A.com = Mentoring + Objaśnienie + refbacki + sponsoring - Dereeris - 25-09-2014 18:51

No mimo, że napisałem pół godziny po powstaniu tematu i autor był nadal dostępny to nie dostałem żadnej odpowiedzi Tongue


RE: G2A.com = Mentoring + Objaśnienie + refbacki + sponsoring - michaloo22 - 26-09-2014 00:48

Napisałem na GG
Mam nadzieje że współpraca zakończy się owocnymi zbiorami Smile


RE: G2A.com = Mentoring + Objaśnienie + refbacki + sponsoring - pointsmaster - 26-09-2014 11:20

1.Minimum do wypłaty jest 10 Euro, a prowizja wynosząca 1 Euro była od zawsze. Siedze w temacie od kilku miesięcy i pachnie ściemą.
2.Prowizje od kluczy to tez nie prawda. Wachają się od 0.02€ do 2€(przewaznie). 10# by dostał za cos warte z 300€, a takich produktó tam nie uświadczycie. Preorder FIFA15=1.22€
3. Refback przy zarobkach co najmniej 2€, na początku i tak tyle pewnie nie zgarniecie.
4. Jedno miejsce na osobę?! To jest żart, każdy wolałby samemu promować niż dawać nisze refom, program i tak nie zabiera nam dużo czasu z życia.
Jak ktos sie już przejedzie to zapraszam do mnie. Nie obiecuje kokosów ale te €20+/msc nie powinno być problemem. Oczywiście nie chce podbierać refów założycielowi tematu, ale ciezko mi uwierzyć w to co "mentor" pisze Smile Peace


RE: G2A.com = Mentoring + Objaśnienie + refbacki + sponsoring - Dereeris - 27-09-2014 08:57

No temat pewnie tylko po to żeby się ludzie rejestrowali z jego refa, po czym on nie odpisuje i sami mamy zarabiać a on zbierać kasę Smile Do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi od autora Smile


RE: G2A.com = Mentoring + Objaśnienie + refbacki + sponsoring - pointsmaster - 27-09-2014 12:34

To widac juz po aktywnosci autora w temacie. Zapraszam do mnie, stały kontakt Smile